Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#2581 PostWysłany: 27 Lis 2015 01:27 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@Mazak, czy w tym linku, nie ma przypadkiem zaszytego Twojego numeru karty? Żeby się nie okazało, że n osób w Twoim imieniu wypełni ankietę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2582 PostWysłany: 27 Lis 2015 01:41 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Na końcu ankiety jest pytanie czy chcesz wziąć udział w konkursie i jeśli odpowiesz tak to trzeba podać imię, nazwisko, adres korespondencyjny i adres e-mail.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2583 PostWysłany: 27 Lis 2015 09:18 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 239
Loty: 59
Kilometry: 128 088
Michy napisał(a):
@Mazak, czy w tym linku, nie ma przypadkiem zaszytego Twojego numeru karty? Żeby się nie okazało, że n osób w Twoim imieniu wypełni ankietę :)

@Michy link jest z profilu accor na FB, nie z maila, więc nie jest personalizowany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2584 PostWysłany: 27 Lis 2015 15:23 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Pytanie i prośba do fachowców w tym dziale :

1.Nocleg 9-11 października rezerwacja zwrotna, bez gwarancji karta.
2. Prośbą po telefonie do hotelu ze zjawie się 10 i opłace wszystko tylko proszę nie anulować rezerwacji. Hotel : Ok.
3. Przyjazd do hotelu opłacenie noclegów za 9-11 (faktura)
4.Naliczenie w systemie punktów podstawowych za pobyt 9-11 , dwie doby.
5. Brak naliczenia punktów bonusowych - wspominał to Misiatek ze był jakiś błąd 8 października bo tego dnia niby był anulowany nocleg.
6. Reklamacja nieuwzgledniona, powód : anulowanie przez hotel ba moja prośbę rezerwacji oraz przybycie 10 października.

Podsumowując: hotel anulowal moja rezerwację na moja prośbę - nieprawda, hotel rozliczyl pobyt jako dwie doby - naliczone punkty, hotel wystawił fakturę za 2 doby (ten sam pokój ), pobyt został anulowany 8 padziernika- nie anulowalbym pobytu na który mam zamiar się stawić.

Co zrobić , co im napisać?gdyby to było jakieś 100 czy 200 pkt to bym odpuścił a tu chodzi o 5500 z promocji wrześniowej.

Proszę was o pomoc, bo już mi ręce opadają z ich odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2585 PostWysłany: 27 Lis 2015 16:56 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
na fb próbowałeś? nawet w PW z reguły są bardziej pomocni niż na mailu. Ew jak to nie pomoże, to post na ich wallu. albo pisanie do customer service w innym kraju np. UK
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2586 PostWysłany: 27 Lis 2015 17:14 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Z polskim customer walczę juz prawie miesiąc. Ale to jest takie przekopywanie się. Oni swoje ja swoje. Na fejsie pisałem to przekazali do customer. Jak ich jeszcze ugryźć? ?bo skoro wystawili fakturę i naliczyli podstawowe dobrze to co kasę mi zwrócą za ten jeden nocleg? ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2587 PostWysłany: 27 Lis 2015 17:40 

@jesion83

Wyślij maila do angielskiego supportu. Wyjaśnij w prosty i zrozumiały sposób o co chodzi, czego chcesz i powinno się udać.
Góra
 PM off  
      
#2588 PostWysłany: 27 Lis 2015 17:43 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Chyba tak zrobię bo to co tu się dzieje na polskim support to jest dramat. Jak ja jeszcze widzę ze jakiś koordynator coś orzekł to mnie krew zalewa hehe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2589 PostWysłany: 27 Lis 2015 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Też się kiedyś długo z nimi przekopywałem (ok. półtora miesiąca). Ostatecznie poprosiłem ich o adres korespondencyjny do supportu, do centrali we Francji. Napisałem, że w liście, przedstawię całą sytuację, wszystkie argumenty uznające moją rację i wykaże ich niekompetentność, powołując się dodatkowo na ich nazwiska, ich błędy i to, że nie chcieli mi pomóc. W wiadomości napisałem, że jeśli nie wiedzą jak dodać punkty do konta (bo hotel nie bardzo widział możliwość, jak ma je przesłać, a chodziło o kilka tysięcy), napisałem że mogą to zrobić pod postacią Courtesy Bonus. Czyli taką, jak kiedyś dostałem za reklamację pobytu i pewne niedogodności w innym hotelu.

Po tym mailu i twardym stanowisku, nagle okazało się że jednak się da. I sprawa została pomyślnie rozwiązana ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2590 PostWysłany: 27 Lis 2015 19:40 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
piotrek_ napisał(a):
Po tym mailu i twardym stanowisku, nagle okazało się że jednak się da. I sprawa została pomyślnie rozwiązana ;)

no prosze nagle sie okazalo, ze cudownie jednak moze zalatwic sprawe ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2591 PostWysłany: 27 Lis 2015 19:57 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Potwierdzam, że należy pisać do oporu i wykorzystywać wszelkie możliwe opcje kontaktu - od maila począwszy, przez telefon, facebooka i na supporcie we Francji kończąc.

Tego ostatniego nie testowałem. Zazwyczaj pomagał soczysty post na fejsie.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Promocje w Accor
#2592 PostWysłany: 28 Lis 2015 00:26 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 23
Ibis Budget w Toruniu na Trzech Króli - 39zł. za pokój 2 os.

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje w Accor
#2593 PostWysłany: 28 Lis 2015 01:01 

Rejestracja: 24 Maj 2014
Posty: 3
Już za 89 zł za 2 osoby


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 28 Lis 2015 01:42, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje w Accor
#2594 PostWysłany: 28 Lis 2015 19:30 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Black Friday & Cyber Monday w UK - tylko dla członków LCAH:

http://www.accorhotels.com/gb/promotion ... xtor=AL-40
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiub uważa post za pomocny.
 
      
#2595 PostWysłany: 30 Lis 2015 12:05 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
Czy rezerwując poprzez konto accor mogę rezerwowac dla kogoś , tym samym nie będąc fizycznie w tym hotelu ?
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#2596 PostWysłany: 30 Lis 2015 12:15 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2597 PostWysłany: 30 Lis 2015 12:19 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Wpisz w polu "uwagi" albo kontakt z hotelem imię i nazwisko osoby, która będzie nocować i nie będzie problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Davepl uważa post za pomocny.
 
      
#2598 PostWysłany: 30 Lis 2015 12:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Davepl napisał(a):
Czy rezerwując poprzez konto accor mogę rezerwowac dla kogoś , tym samym nie będąc fizycznie w tym hotelu ?
Dzięki

Taki pobyt nie kwalifikuje się do programu LCAH. Ale czy faktycznie nie zostanie zaliczony - różnie z tym bywa...
Góra
 Profil Relacje PM off
Davepl uważa post za pomocny.
 
      
#2599 PostWysłany: 30 Lis 2015 12:57 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 149
Wystarczy zarezerwować na siebie, a następnie napisać do hotelu że będzie drugi gość i podać dane.

Wiele razy praktykowane. Nigdy żadnych problemów a gość mógł skorzystać z wszystkich przywilejów.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
Davepl uważa post za pomocny.
 
      
#2600 PostWysłany: 30 Lis 2015 13:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Cytuj:
Wystarczy zarezerwować na siebie, a następnie napisać do hotelu że będzie drugi gość i podać dane.

O ile to pokój przynajmniej dwuosobowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Davepl uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group