Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#2201 PostWysłany: 13 Paź 2015 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Też się zastanawiałem nad tą parą i obstawiłem Walię, potwierdziłem a potem natknąłem się na artykuł opisujący szanse drużyn w ćwierćfinale gdzie napisali, że Walia przystępuje do gry w następnej rundzie w mocno osłabionym kontuzjami składzie ;)

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/pu/Puchar-Swiata-W-Rugby-Wielkie-Emocje-Bez-Gospodarza/index.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2202 PostWysłany: 13 Paź 2015 23:12 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
pieerx napisał(a):
@kevin
Swój numer i maila podajesz tylko w przypadku gdy nie brałeś udziału w I rundzie.
W innym przypadku wystarczy obstawić wyniki i zaakceptować.

Ja obstawiłem same jedynki :)




Brałem udział w pierwszej rundzie, choć nie widzę po tym ani śladu :(
no i muszę podać numer i mail
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2203 PostWysłany: 13 Paź 2015 23:14 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Liczę na to, że pkt zostaną dopisane do konta na koniec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2204 PostWysłany: 14 Paź 2015 09:15 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Luis Figo napisał(a):
pieerx napisał(a):
@kevin
Swój numer i maila podajesz tylko w przypadku gdy nie brałeś udziału w I rundzie.
W innym przypadku wystarczy obstawić wyniki i zaakceptować.

Ja obstawiłem same jedynki :)




Brałem udział w pierwszej rundzie, choć nie widzę po tym ani śladu :(
no i muszę podać numer i mail

Mam to samo a do tego nawet nie wiem czy trafiłem jakiś wynik wcześniej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2205 PostWysłany: 14 Paź 2015 11:38 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
digger napisał(a):
@egg

mam ten sam problem - 3 pobyty za punkty: dwa zaksiegowane a trzeci nie (wszystkie z podobna, mala doplata ponizej 10 EUR kazdy). Rowniez powoluja sie na pkt 7.5, ktory rzekomo zostal wprowadzony do systemu jako minimalna kwota umozliwiajaca naliczenie puntow, reklamowalem w hotelu, teraz kontaktowal sie ze mna ktos z polskiej obslugi klienta - ale na te chwile dalej naliczono mi jedynie "coutresy bonus", a w efekcie nie zaliczono 3 nocki.



Chcialem was tylko poinformowac, ze po ponad 3 miesiacach od rozpoczecia reklamacji i kilkunastu emailach z mojej strony przyznali mi felerne 4k punktow za ostatni nocleg. Powolywalem sie na fakt, ze promocja 8k pkt za 3 pobyty dotyczyla odbycia noclegow, co spelnilem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2206 PostWysłany: 14 Paź 2015 14:52 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Chcialem was tylko poinformowac, ze po ponad 3 miesiacach od rozpoczecia reklamacji i kilkunastu emailach z mojej strony przyznali mi felerne 4k punktow za ostatni nocleg. Powolywalem sie na fakt, ze promocja 8k pkt za 3 pobyty dotyczyla odbycia noclegow, co spelnilem.[/quote]



Mi natomiast nie przyznali punktów :( mimo że noclegi ODBYŁEM tylko w innym terminie niż na rezerwacji. Po uzgodnieniu z hotelem tej zmiany oczywiście.
Kilka maili i niestety bez rezultatu.. ale może wobec tego jeszcze powalczę, skoro chodzi o odbycie noclegów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2207 PostWysłany: 14 Paź 2015 15:45 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Cytuj:
skoro chodzi o odbycie noclegów.

...ale zarezerwowanych w czasie promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2208 PostWysłany: 14 Paź 2015 15:53 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
boots napisał(a):
Cytuj:
skoro chodzi o odbycie noclegów.

...ale zarezerwowanych w czasie promocji.



Tak jest, zarezerwowanych w czasie promocji. Dokładnie to 31 maja późno wieczorem, właściwie to 'za pięć dwunasta'. I niestety przez pośpiech i pomyłkę wszystkie trzy pobyty wskoczyły mi w tym samym sierpniowym terminie. Z hotelami później załatwiałem przyjazd w innych terminach w sierpniu.
Accor niestety twierdzi, że mam trzy pobyty w tym samym terminie, więc tylko jeden zaliczony do promocji.. i całe 1000 pkt zamiast 10000 :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2209 PostWysłany: 14 Paź 2015 16:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Czyli rezerwacje w datach zmienionych zrobione były(zmienione) po terminie promocji. Zatem o co chcesz walczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2210 PostWysłany: 14 Paź 2015 16:16 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
Dzięki uprzejmości hotelu (a tak naprawdę pracującym tam osobom) większość moich reklamacji została uznana. Kontakt z Centrum Obsługi Klienta AccorHotels jest niestety bardzo utrudniony. Wymieniłem punkty zdobyte w ostatniej promocji na vouchery, zostało mi 1945 punktów. Potrzebuję jeszcze dwóch voucherów (jednego, aby zbić cenę noclegu i drugiego, aby opłacić śniadania).
Punkty za kolejne pobyty są już w moim przypadku naliczane prawidłowo (punkty za pobyt i 4000 pkt z promocji za pobyt w ostatni weekend otrzymałem w poniedziałek), dlatego za kolejny pobyt (w nadchodzący weekend) powinienem otrzymać punkty za pobyt oraz 5000 pkt z promocji i wtedy mógłbym oddać 2 vouchery. Gdyby znów były jakieś problemy z Accorem (a niestety zawsze trzeba brać taką ewentualność pod uwagę) przeleję równowartość obu voucherów wg kursu NBP.

Jeśli ktoś chciałbym mi pomóc za butelkę w Warszawie albo jakąś pamiątkę (magnes i np. pocztówkę) z Paryża (będę tam w weekend), proszę o PW.

[Czy ktoś z administracji mógłby przenieść mój post do tego wątku: voucher-accor,17,80545 ?]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2211 PostWysłany: 14 Paź 2015 16:26 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
boots napisał(a):
Czyli rezerwacje w datach zmienionych zrobione były(zmienione) po terminie promocji. Zatem o co chcesz walczyć?


.. no to właściwie już przestałem walczyć.
Rezerwację pozostały tak jak były, wszystkie w tym samym terminie. Na moją prośbę, z nadzieją, że jakoś ta promo przejdzie, hotele ich nie zmieniły.A pobyty odbyłem w innych terminach, bo przecież roztroić się nie mogę.
Czyli noclegi w ramach promocji odbyłem. Tylko, że w systemie są w jednym terminie. Choć faktycznie były terminy różne.
Jeśli więc promocja dotyczy noclegów, jak napisał digger, to noclegi miejsce miały. Mogliby mi cokolwiek przyznać za te noclegi, które odbyłem, ale chyba mają deficyt punktów ;)
Sprawa trudna, więc ją sobie odpuściłem i zacząłem nieco więcej współpracować z IHG gdzie ostatnio zostałem zaskoczony pozytywnie punktami na koncie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2212 PostWysłany: 14 Paź 2015 16:44 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@Luis Figo

Napisz do hoteli (bez podawania info, ze cokolwiek reklamujesz) z zapytaniem, czy moga ci zaktualizowac daty pobytow na te, w jakich rzeczywiscie sie stawiles. Moze cos w taki sposob da sie ugrac?
Od razu mowie, ze pewnie nie, ale w Accor nie takie cyda sie zdarzaly;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2213 PostWysłany: 14 Paź 2015 17:04 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Dzięki @digger

Do hoteli już w tej sprawie Accor się odzywał, konsultował.. i nic z tego nie będzie.
Spoko, nie to nie.. jakby mi przyznali jakąś rekompensatę, nie mówię już że całe 10000 pkt, byłoby OK. Accor nie chce, mimo że wszystkie 3 noclegi opłaciłem i odbyłem.
Stracili klienta w mojej osobie, przynajmniej na jakiś czas. A podróżuję sporo - do tej pory najwięcej właśnie z nimi. We wrześniu, mimo fajnej Promocji Wrześniowej, odbyłem kilka noclegów u konkurencji i pozytywnie mnie zaskoczyli. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2214 PostWysłany: 14 Paź 2015 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Informacyjnie, w sobotę wymienione punkty na e-rewards UK właśnie wpadły na konto Accor. Całkiem szybko wobec zapowiadanych nawet 6 tygodni :D
Reklamacja o brak w pokoju zestawu do kawy/herbaty w Mercure Almada Lisboa = 2000pkt.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2215 PostWysłany: 14 Paź 2015 17:33 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
gdzie wysyłałeś rekalamcje do le club ?
czy do hotelu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2216 PostWysłany: 14 Paź 2015 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Na tej stronie http://www.accorhotels.com/pl/contact/contact.shtml w linku "jeśli chcesz podzielić się wrażeniami po pobycie"
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2217 PostWysłany: 14 Paź 2015 18:22 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Mozecie mnie oswieci bo chyba jakis nieprzytomny jestem... Zalozylem zonie konto e-rewards i ja mam wsrod hoteli grupe Accor, a ona... IHG :shock:

Nie to, zebym narzekal, ale cos po drodze kliknalem nie tak, jak powinienem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2218 PostWysłany: 14 Paź 2015 18:24 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
Tomek Zien napisał(a):
Na tej stronie http://www.accorhotels.com/pl/contact/contact.shtml w linku "jeśli chcesz podzielić się wrażeniami po pobycie"

dzieki novotel w hong kongu był tragiczny i łaskawie dali mi 300 punktów od siebie co jest śmieszne przy jego cenie i tym że ty dostałeś 2000 za brak herbaty, napisze do accora mam nadziej że ugram więcej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2219 PostWysłany: 15 Paź 2015 08:13 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
Nie ma reguły na ile punktów możesz liczyć za brak czegoś / źle wykonaną usługę. Masz zastrzeżenia: opisujesz problem w ankiecie po pobycie i piszesz bezpośrednio do Accora.

Ponawiam moje pytanie:
Czy ktoś z forum może użyczyć 1 lub 2 vouchery za punkty Accor za butelkę i/lub magnes, pocztówkę z Paryża. Pobyt mam od jutra do niedzieli, na stronie Accor 1945 punktów. Vouchery zwracam zaraz po weekendzie, jeśli nie otrzymam 5000 pkt za promocję wrześniową przelewam 40 EUR po kursie NBP. Zdaję sobie sprawę z 3 punktów reputacji, więc wrzucam zdjęcie ze strony Accor http://imgur.com/RZcUraI
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2220 PostWysłany: 15 Paź 2015 10:38 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Rozsyłają punkty za rugby.

Załącznik:
tto.jpg
tto.jpg [ 19.88 KiB | Obejrzany 627 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group