Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Kwi 2015 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Na niemieckim ebayu można nabyć kupony na noclegi w sieci A&O Hostels:

link: http://www.ebay.de/itm/361281832650?clk_rvr_id=821495153793&rmvSB=true

Lokalizacje hosteli:

Aachen
Amsterdam
Berlin
Dortmund
Drezno
Dusseldorf
Frankfurt
Graz
Hamburg
Karlsruhe
Kolonia
Lipsk
Monachium
Norymberga
Praga
Stuttgart
Weimar
Wiedeń

W cenie voucheru o wartości 29 EUR mamy dwa noclegi dla dwóch osób w pokoju wieloosobowym + śniadanie w formie bufetu.
Noclegów nie można rozbijać (1 voucher = 1 rezerwacja dwóch noclegów)

Voucher jest ważny przez 3 lata.

Dostępność noclegów bookowanych przy wykorzystaniu vouchera sprawdzamy na stronie:
http://voucher.aohostels.com/index.php?mode=1

"So funktioniert’s:
Nach Zahlungseingang erhalten Sie Ihren Gutschein per E-Mail. Auf dem Gutschein finden Sie den Link zu unserer Online-Reservierungsseite. Folgen Sie dem Link. Hier müssen Sie nur noch:
• Gutschein-Nr., Hostelname und Datum angeben
• Bett im Mehrbettzimmer für 2 Nächte reservieren
• An der Rezeption genügen Ihr Name und der ausgedruckte E-Voucher.
Noch Fragen?
Bei allen Fragen rund um das Hostel und der Buchung über den A&O-Verfügbarkeitskalender kontaktieren Sie bitte A&O Hostels per E-Mail unter booking@aohostels.com. Die Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter aus dem E-Mail Support sind 7 Tage in der Woche rund um die Uhr für Sie erreichbar.
Bei Anfragen zu Abwicklung/Zahlung/Gutschein melden Sie sich bitte bei dem technischen Dienstleister Cultuzz unter: +49 30 726 225 0 oder per E-Mail unter service@cultuzz.com (Mo - Fr von 9 bis 18 Uhr)
Beim Check-In ist eine Kulturtaxe direkt vor Ort an der Rezeption zu entrichten. Weitere Informationen zu unseren Häusern finden Sie auch im Internet.
Die Auktionsabwicklung erfolgt in Kooperation mit eBay. Ebay empfiehlt Ihnen daher, die Kaufabwicklung zu durchlaufen. Am Ende wird Ihnen in der Übersicht 'Einzelheiten zum Einkauf' ein blauer Button 'Gutschein erhalten' angezeigt. Bitte klicken Sie auf diesen blauen Button, er verlinkt Sie von eBay direkt in Ihre persönliche Cultuzz Kaufabwicklung für weitere Informationen (alternative Zahlungsmethoden, Gutschein, Reservierung).
Weitere Informationen zur Auktionsabwicklung und zu den häufig gestellten Fragen finden Sie auch unterhalb der Präsentation. Für Zahlungen mit Kreditkarte wird ein geringer Servicebetrag erhoben.
Die Kaufabwicklung erfolgt ausschließlich in Deutsch und Englisch.
Der Verkäufer ist: A&O HOTELS and HOSTELS, Berlin"


Ostatnio edytowany przez almukantarant 28 Kwi 2015 12:25, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 28 Kwi 2015 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Bardzo dobra oferta. Ale warto dodać, że muszą to być dwie następujące po sobie noce w tym samym hotelu (czyli nie przejdzie opcja typu jedna noc w Wiedniu, a druga w Monachium), a sam nocleg jest w pokoju wieloosobowym (Mehrbettzimmer - czyli nie dwójka) :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
almukantarant lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Kwi 2015 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Już wklejam warunki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Kwi 2015 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Niemiecki nie jest chyba najpopularniejszym językiem na forum, więc warto doprecyzować, żeby się ktoś zaaferowany ceną nie pospieszył ;)

Ale na Amsterdam jest to opcja wręcz świetna, jeżeli ktoś planuje wyjazd grupowy. Tamtejsze A&O jest koło metra i przystanek od stacji kolejowej Amsterdam Bijlmer Arena. No i dopiero co się otworzy, więc będzie można mieszkać w nowym :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
almukantarant lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 28 Kwi 2015 12:37 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 58
Wiedeń Hauptbanhof też jest bardzo fajny. Śniadania smaczne i duży wybór. Pokoje są 6 osobowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2015 13:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Najtańsze bilety na Polskibus plus dwie osoby w pokoju wieloosobowym za dwie noce z śniadaniem za 122 zł. Super deal!!!
A po jakim czasie dostaliście voucher?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 06 Maj 2015 13:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
almukantarant lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Maj 2015 07:26 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 20
Koledzy, nie mam payu czy mógłby mi ktoś zakupić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Maj 2015 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Em... Chyba Paypala :lol:

Założyć jest prosto. Wchodzisz na stronę https://www.paypal.com/pl/home, zakładasz konto, dodajesz kartę i tyle :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Maj 2015 07:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Możesz zapłacić kartą VISA/Mastercard,nie musisz zakładać konta paypal. Dziś rano dostałem voucher(minęły niecałe 24 h). Użyłem go,wszystko bezproblemowo przebiegło.
http://voucher.aohostels.com/en/index.php (trzeba wpisać numer vouchera)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Maj 2015 11:06 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Czy ktoś już rezerwował?

Bo mam może takie głupie pytanie:
jeśli po wyszukaniu dostepnośći pojawia się na zielono napis:
Availability for A&O Vienna Stadthalle
i są poniżej różne pokoje
Dorm free ...

to znaczy że zarezerwuję na ten voucher? W warunkach niby jest że voucher jest właśnie na te pokoje wieloosobowe ale w innych lokalizacjach i datach pojawia się inny tekst po sprawdzeniu na zielono:
"The type of travel combination is possible.
Your travel period:
House:..."

Poniżej pod jedną i drugą wersją pojawia się miejsce na wpisanie vouchera.

Jest nowa aukcja z grubsza patrząc z tym samym ale dla 1 osoby:
http://www.ebay.de/itm/A-O-TO-GO-Orange-2UN-1P-16-Stadte-3-Lander-/380867098505?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item58ad72b789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Maj 2015 12:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja rezerwowałem. Jeśli pisze frei to na pewno możesz zarezerwować:)
Wejdź w mój link i wpisz kod,który dostałeś w pliku pdf o nich :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Maj 2015 12:32 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Niestety się spóżniłem, a w nowej aukcji jest to samo tylko, że dla 1 osoby - czyli 2 razy drożej.

Ale i tak zarezerwowałem u nich bezpośrednio na stronie za 10Eur/noc - cena bez pościeli i śniadania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Maj 2015 12:37 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
10 euro i tak jest dobro ceną:) Ja będę śledził aukcje tegu użytkownika,przypuszczam,że oferta jeszcze się pojawi:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Maj 2015 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2013
Posty: 39
Loty: 26
Kilometry: 45 760
Czy w Amsterdamie również można z tego zarezerwować? Niby jest info w pierwszym poście, ale czytam o lokalizacjach na e-bay'u to Amsterdam nie jest wymieniony. a 14,5 euro za noc jak na Amsterdam to nadal atrakcyjna cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Maj 2015 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
W Amsterdamie A&O otwiera się dopiero w sierpniu, więc może wybierasz zbyt wczesny termin?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 13 Maj 2015 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2013
Posty: 39
Loty: 26
Kilometry: 45 760
A nie 1 czerwca?
Cytuj:
das A&O Amsterdam eröffnet im Sommer 2015 (01.06.2015)

Bo chciałem się wybrać w czerwcu na 2 doby. Bardziej chodziło mi o to czy promocja obejmuje również A&O w Amsterdamie ponieważ nie jest wymieniony w aukcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 13 Maj 2015 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Hmmm, to może coś przyspieszyli. Termin sierpniowy podało mi zimą samo A&O - chciałam zarezerwować u nich noclegi na sierpień z voucherem od ab-in-den-urlaub. Ale wtedy problemu z akceptacją vouchera nie robili, problemem był termin. Więc myślałam, że to może będzie problem także u Ciebie.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotrek89 lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 13 Maj 2015 20:38 

Rejestracja: 26 Mar 2010
Posty: 42
Ja zakupiłem kupon na ebay w wersji dla 2 osób i zarezerwowałem nocleg w Amsterdamie na koniec sierpnia bez problemu. Obsługa sieci A&O potwierdziła nawet istnienie mojej rezerwacji. Dodam jeszcze, że rezerwowałem noclegi dla 6 osób z wykorzystaniem 3 voucherów. Potem grzecznie zapytałem mailowo czy mogliby całą naszą szóstke umieścić w jednym 6-osobowym pokoju. Odpowiedzieli, że to niemożliwe ponieważ "już zarezerwował Pan twin room". Przyznaję, że mimo to nie liczę na zakwaterowanie w pokoju innnym niż wieloosobowy ale kto wie.... :). Tak czy inaczej hotel w sierpniu raczej działa a terminy dostępności z wykorzystaniem vouchera można sprawdzić sobie pod linkiem udostępnioonym wyżej przez innego forumowicza.
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotrek89 lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 13 Maj 2015 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2013
Posty: 39
Loty: 26
Kilometry: 45 760
Czerwcowe też są dostępne pod linkiem, no to wielka klasa, biorę dzięki za info! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group