Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Wystartowała kolejna edycja Comperia Bonus. Teraz za założenie Lokaty Start w Meritum do zgarnięcia jest 55 zł za utrzymanie lokaty (lub salda 1000 zł do 3 grudnia) oraz 5 zł za przelew mobilny.

Do tego najszybsze 5 osób, które założą lokatę na czas zgarnie iPhone 6 o wartości 3500 zł ;)

Standardowo bardzo dokładnie prześwietlone na LiveSmarter.
Strona promocji: comperiabonus.pl


*W poprzedniej edycji CB była BGŻOptima, dlatego tworze nowy temat żeby nie mylić, ew prosze o złączenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:23 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Szkoda że tylko do 10 000 PLN :) ale ogólnie oferta godna uwagi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Werdi30 napisał(a):
Szkoda że tylko do 10 000 PLN :) ale ogólnie oferta godna uwagi

niestety wszystkie startowe są dla niewielkich kwot, ale Meritek ma fajne lokaty "dla wszystkich" - dzis podwyzszyli oprocentowanie Lokaty Extra http://meritumbank.pl/finanse_osobiste/ ... ra-38.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:32 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
A osoby, które już są klientami banku mogą wziąć udział w promocji Lokata na czas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:36 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Blackall napisał(a):
Werdi30 napisał(a):
Szkoda że tylko do 10 000 PLN :) ale ogólnie oferta godna uwagi

niestety wszystkie startowe są dla niewielkich kwot, ale Meritek ma fajne lokaty "dla wszystkich" - dzis podwyzszyli oprocentowanie Lokaty Extra http://meritumbank.pl/finanse_osobiste/ ... ra-38.html




Meritum , Fajna oferta - 4% dla nowych środków ( do 100 000 PLN ), ale niestety lokata ma jedną wadę :) trzeba mrozić pieniądze :)
Fajne są konta oszczędnościowe jak np. w BNP Paribas 3,5% ( do 50 000 PLN ) :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Werdi30, 24 Wrz 2014 17:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Werdi30 napisał(a):
Blackall napisał(a):
Werdi30 napisał(a):
Szkoda że tylko do 10 000 PLN :) ale ogólnie oferta godna uwagi

niestety wszystkie startowe są dla niewielkich kwot, ale Meritek ma fajne lokaty "dla wszystkich" - dzis podwyzszyli oprocentowanie Lokaty Extra http://meritumbank.pl/finanse_osobiste/ ... ra-38.html




Meritum , Fajna oferta - 4% dla nowych środków ( do 100 000 PLN ), ale niestety lokata ma jedną wadę :) trzeba mrozić pieniądze :)
Fajne są kąta oszczędnościowe jak np. w BNP Paribas 3,5% ( do 50 000 PLN ) :)

Co do kONta oszczędnościowego - wczoraj wrzuciłem 100 zł za BGŻOptime (3,5% do miliona) 100-zl-za-zalozenie-konta-oszczednosciowego,1499,56299


Revan_ napisał(a):
A osoby, które już są klientami banku mogą wziąć udział w promocji Lokata na czas?


tylko uczestnicy promocji Comperia Bonus :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Wrz 2014 19:11 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
I trzeba pamiętać o tym zapisie:

"2. Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Meritum Banku lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Meritum Banku po dniu 1 października 2013 r."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Wrz 2014 07:43 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
zarejestrowałem sie ale nie dostałem żadnego maila. Drugi raz nie można się zalogować. Napisałem do nich ale się nie odzywają. Też ktoś tak miał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Wrz 2014 11:04 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
klimas napisał(a):
zarejestrowałem sie ale nie dostałem żadnego maila. Drugi raz nie można się zalogować. Napisałem do nich ale się nie odzywają. Też ktoś tak miał?

Ja tak miałam wczoraj z gmail - zarejestrowałam się z drugiego maila WP i poszło bez problemu.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Wrz 2014 11:09 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
karin861 napisał(a):
klimas napisał(a):
zarejestrowałem sie ale nie dostałem żadnego maila. Drugi raz nie można się zalogować. Napisałem do nich ale się nie odzywają. Też ktoś tak miał?

Ja tak miałam wczoraj z gmail - zarejestrowałam się z drugiego maila WP i poszło bez problemu.


no ja też robiłem przez gmail. dzis założyłem przez o2 i poszło bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:36 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
mysle ze ma tutaj znaczenie ta koncówka .com, zamiast .pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Wrz 2014 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Serio końcówka maila ma jakieś znaczenie? Mam wszystkie z .com i jak coś to założę od razu jakieś kolejne z pl.

Komuś przeszedł .com?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Wrz 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
przeszło mi przed chwilą @gmail.com

nie siejcie niepotrzebnej paniki
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Wrz 2014 21:44 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
w takim razie mea culpa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Paź 2014 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Podbijam tylko informacyjnie: dziś Comperia wysłała komunikat, że do promocji można przystąpić maksymalnie do 23:59 dnia dzisiejszego. Jeśli ktoś o tym myślał - warto się pośpieszyć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Paź 2014 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Skusiłem się i założyłem trzeba pamiętać o tym warunku, że do 10 grudnia comperia przysyła maila i trzeba uzupełnić dane aby dostać nagrodę. Zobaczymy jak działa ten Meritum jak narazie mają problem aby przysłać sms z kodem potwierdzającym zmianę hasła czekam od wczoraj :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Paź 2014 08:19 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Ja po zapoznaniu się z kontem w Meritum postanowiłem przenieść tam na stałe (przy okazji tej promocji) jedno z kont. Karta za free bez warunków (dla mnie ważne bo wszystko płace Wizz Raiff i nie używam debetówek), rachunek za free, przelewy za free, wszystkie bankomaty za free. Jedynym punktem gdzie próbują ściągnąć kasę jest "sprawdzanie salda w bankomacie" :) z czego i tak nie kożystam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
chester0 napisał(a):
Skusiłem się i założyłem trzeba pamiętać o tym warunku, że do 10 grudnia comperia przysyła maila i trzeba uzupełnić dane aby dostać nagrodę. Zobaczymy jak działa ten Meritum jak narazie mają problem aby przysłać sms z kodem potwierdzającym zmianę hasła czekam od wczoraj :|

Postaram się przypomnieć o tym mailu :)

bruce09lili napisał(a):
Ja po zapoznaniu się z kontem w Meritum postanowiłem przenieść tam na stałe (przy okazji tej promocji) jedno z kont. Karta za free bez warunków (dla mnie ważne bo wszystko płace Wizz Raiff i nie używam debetówek), rachunek za free, przelewy za free, wszystkie bankomaty za free. Jedynym punktem gdzie próbują ściągnąć kasę jest "sprawdzanie salda w bankomacie" :) z czego i tak nie kożystam.

U mnie podobnie. Założyłem bodajże przy okazji promocji z premią 100 zł za założenie (+/- 2 lata temu) i korzystam do dziś. Darmowe, niezłe lokaty, niezłe konto oszczędnościowe (swojego czasu gwarantowali 4%). Ogólnie żadnych problemów, reklamacji etc. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:31 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 113
Założyłem lokatę 12 października na symboliczne 1000 zł żeby skasowac bonus. Po wypowiedzeniach na forum rozumiem ze muszę jeszcze odczytać jakiegoś maila? 14 grudnia kończy mi się 2 miesiące lokaty. Kiedy mogę spodziewać się maila? Do 10?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
grabarz_tg napisał(a):
Założyłem lokatę 12 października na symboliczne 1000 zł żeby skasowac bonus. Po wypowiedzeniach na forum rozumiem ze muszę jeszcze odczytać jakiegoś maila? 14 grudnia kończy mi się 2 miesiące lokaty. Kiedy mogę spodziewać się maila? Do 10?

zgodnie z regulaminem:

Cytuj:
2. O przyznaniu Premii Organizator zawiadomi Uczestników, o których mowa w ust.1, do dnia 10 grudnia 2014 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany przez Uczestnika we Wniosku. W wiadomości tej zawarty będzie link aktywacyjny, którego kliknięcie spowoduje przeniesienie Uczestnika na stronę panelową serwisu Comperia.pl, tj. https://www.comperiabonus.pl/meritum/panel/
3. Uczestnicy, o których mowa w ust. 2 powyżej, w terminie 5 dni roboczych od dnia wysłania przez Organizatora zawiadomienia, o którym mowa w ust.2 powyżej, zobowiązani są podać dane osobowe obejmujące: imię, nazwisko, Numer Rachunku Prostego Konta Osobistego, otwartego w ramach Promocji, zwanego dalej: „Rachunkiem Prostego Konta Osobistego Meritum Bank” oraz adres zamieszkania Uczestnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group