Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lis 2014 00:26 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Kup nju z rachunkiem w dniach 25.11-14.12 zarejestruj niżej swoje zamówienie, a karta (50 PLN) przyjdzie grzecznie na adres dostawy podany w zamówieniu. Można założyć nowy nr jeśli już się jest w NJU.

Link do oferty >>

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 26 Lis 2014 00:27 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 149
Możliwe aby łączyć z mOkazją? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lis 2014 01:06 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
Wg regulaminu:
11. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które umożliwiają otrzymanie kolejnego
gadżetu/prezentu/kuponu nie wchodzącego w zakres umowy o świadczenie usług
telekomunikacyjnych, które obowiązują w tym samym czasie co ww Promocja.

Jedyny punkt na który może powołać się Nju, dyskusyjny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lis 2014 01:13 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 149
Revanthor napisał(a):
Wg regulaminu:
11. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które umożliwiają otrzymanie kolejnego
gadżetu/prezentu/kuponu nie wchodzącego w zakres umowy o świadczenie usług
telekomunikacyjnych, które obowiązują w tym samym czasie co ww Promocja.

Jedyny punkt na który może powołać się Nju, dyskusyjny.


Tylko w sumie mBank oferuje zwrot, a nie kupon/gadżet/prezent - więc po złożeniu zamówienia, wpisując numer na stronie promocji z kartą, a później na stronie ze zwrotem - jakby nie łamiemy tego punktu regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Gru 2014 14:47 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Otrzymałem kartę w ww. promocji. Wcześniej, dzień po podpisaniu umowy przeniosłem numer z nju do plusa, z zachowaniem jednodniowego okresu wypowiedzenia. Dziękuję, pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Gru 2014 04:31 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 9
Loty: 15
Kilometry: 27 070
Po jakim czasie od odebrania startera z nju dostałeś przesyłkę? Ja przeniosłam numer do Play, numer będzie przeniesiony dopiero w styczniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Gru 2014 00:41 

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 1
Promocja trwa do 22 grudnia. To jest data ostatecznego złożenia zamówienia czy finalizacji umowy (dostawa kuriera) i aktywacja karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Gru 2014 02:38 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Gusik napisał(a):
Po jakim czasie od odebrania startera z nju dostałeś przesyłkę? Ja przeniosłam numer do Play, numer będzie przeniesiony dopiero w styczniu.


Trzeba było przenieść numer bez zachowania okresu wypowiedzenia. Wszystko co Ci groziło to faktura od nju na 9zł. A przy przeniesieniu bez zachowania okresu wypowiedzenia przeważnie ne przysyłają żadnej faktury i miałbyś 50zł. za free!

Ps. Jak już Ci przeniosą ten numer do Play to doładuj konto za 5zł. to dostaniesz od Play 50zł na rozmowy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Gru 2014 03:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
kendi napisał(a):
Gusik napisał(a):
Ps. Jak już Ci przeniosą ten numer do Play to doładuj konto za 5zł. to dostaniesz od Play 50zł na rozmowy!


60 zł, ale tylko w ofercie plej na kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Gru 2014 15:16 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 9
TonyH napisał(a):
Tylko w sumie mBank oferuje zwrot, a nie kupon/gadżet/prezent - więc po złożeniu zamówienia, wpisując numer na stronie promocji z kartą, a później na stronie ze zwrotem - jakby nie łamiemy tego punktu regulaminu.


Też tak uważam, dlatego skorzystałem z okazji i zobaczymy czy będzie 100 zł zwrotu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Mar 2015 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
podpowiedzcie mi czy dobrze mysle
mam starego prepaid tak/tak - teraz to juz t-mobile
mam go powiazanego z dwoma bankami gdzie potwierdzam sms np przelew

chcialbym go przeniesc do nju mobile
czyli najpierw musze w t-mobile zarejestrowac ten nr
pozniej wypelnic wniosek na nju ze chce przeniesc do nich numer
taka zabawa trwa okolo tygodnia

kasa ktora jest na prepaid po przeniesieniu do nju - przepada?
sms-y podczas calego procesu przenoszenia bede mogl odbierac ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Mar 2015 14:08 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
dokładnie tak jak napisałeś- rejestracja w t-mobile, wniosek o przeniesienie w nju (dane muszą się zgadzać), nju poda termin przewidywanego przeniesienie, wyślę nową kartę, do czasu przeniesienia t-mobile będzie aktywny, później już nju - czyli smsy bez problemu.

kasa z prepaida tmobile przepada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group