Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 31 Sie 2015 16:53 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 144
Chciałem zrobić płatność 10 zł, więc nie sądzę :) Wcześniej poza przelewem weryfikacyjnym płatności na skycash nie dokonywałem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
#182 PostWysłany: 31 Sie 2015 21:47 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
Dzisiaj 31 sierpnia i kodu od H&M brak! Może ktoś z Was dostał!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 01 Wrz 2015 05:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Nie ma. Trzeba się upomnieć :mrgreen:

Edit: Reklamacja złożona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 01 Wrz 2015 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hmmm tylko ... należy nam się za coś ten kod na hm ?
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
@suszek nie mam zielonego pojęcia. Ale jak już obiecali, to niech dotrzymują słowa 8-)


Edit: Reklamacja złożona rano. Przed chwilą sms:

"CitiHandlowy: Do Twojej Karty Kredytowej Citibank przesylamy kod uprawniajacy do znizki 50 zl w sklepach H&M. Podaj kod sprzedawcy (cyferki)" :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 01 Wrz 2015 16:45 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 144
Ja również dostałem właśnie kod. Dowiadywał się ktoś jakie są warunki, czy jest jakaś minimalna wartość zamówienia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 01 Wrz 2015 16:46 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Nie wiem czy to w związku z reklamacją, bo ja nie reklamowałem, a też właśnie dostałem:)
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#188 PostWysłany: 01 Wrz 2015 18:38 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 25
Też dzisiaj dostałem SMS'a z kodem - niestety nie wiem nic o warunkach wykorzystania :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 02 Wrz 2015 20:36 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
Też dostałem sms-a po reklamacji, czy ktoś wie jakie są warunki:
do jakiej daty ważny
i za ile trzeba zrobić zakupy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 02 Wrz 2015 21:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
A możecie zapłacić punktami za darmową kartę? Mi non stop błąd wywala :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 02 Wrz 2015 21:17 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
Zadzwoń na CitiPhone (22)6922484 i powiedz jaki komunikat Ci wyświetla. Konsultant ręcznie wprowadzi zlecenie na zwolnienie z opłaty miesięcznej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 03 Wrz 2015 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
lorenc napisał(a):
Też dostałem sms-a po reklamacji, czy ktoś wie jakie są warunki:
do jakiej daty ważny
i za ile trzeba zrobić zakupy


Próbowałem dziś ogarnąć ten temat w salonie h&m. Babka mówi, że przykro jej ale nie jest tego sprawdzić w systemie. Z tego co kojarzy to kod jest ważny rok lub dwa ale głowy nie da sobie uciąć. I że kod jest bez MWZ.

Kontakt z bezpłatna infolinią też nie mógł. Pani stwierdziła, że pierwszy raz spotyka się z takim kodem. Zasięgnęła informacji w Dziale Wsparcia Technicznego ale też nikt nie wiedział. Skierowała mnie do zalogowania na stronę i że tam jest opcja karty i można sprawdzić.

Owszem jest ale jak masz kartę podarunkową przypisaną do konta h&m. Czyli wiem, że nic nie wiem..
:?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 03 Wrz 2015 21:04 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
iwan-82 napisał(a):
lorenc napisał(a):
Też dostałem sms-a po reklamacji, czy ktoś wie jakie są warunki:
do jakiej daty ważny
i za ile trzeba zrobić zakupy


Próbowałem dziś ogarnąć ten temat w salonie h&m. Babka mówi, że przykro jej ale nie jest tego sprawdzić w systemie. Z tego co kojarzy to kod jest ważny rok lub dwa ale głowy nie da sobie uciąć. I że kod jest bez MWZ.

Kontakt z bezpłatna infolinią też nie mógł. Pani stwierdziła, że pierwszy raz spotyka się z takim kodem. Zasięgnęła informacji w Dziale Wsparcia Technicznego ale też nikt nie wiedział. Skierowała mnie do zalogowania na stronę i że tam jest opcja karty i można sprawdzić.

Owszem jest ale jak masz kartę podarunkową przypisaną do konta h&m. Czyli wiem, że nic nie wiem..
:?


Ja bylem w H&M i zawoli kierowniczkę, ktora powiedziała że nie powie mi ile jest kod ważny ale może sprawdzić na jaką jest kwotę, a na pewno działa jak karta podarunkowa bez minimalnej wartości zamówienie. Podałem jej kod i wydrukowała mi operacje kasowe na którym pisze, że "Pozostałe saldo: 50,00". Także wszystko jasne! Kolejny bonus od CITI!!
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#194 PostWysłany: 07 Wrz 2015 15:36 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
michzak napisał(a):
A możecie zapłacić punktami za darmową kartę? Mi non stop błąd wywala :/


liczy się okres rozliczeniowy
pierwszy po wydaniu karty był darmowy, więc jeśli wtedy zrobiłeś transakcję zwolnienia z opłaty to przeniosła się na kolejny okres i dlatego nie możesz zrobić kolejnej
sprawdź czy przejdzie jak Ci się karta rozliczy

info z infolinii
czy prawdziwe jeszcze nie wiem, za kilka dni sprawdzę

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#195 PostWysłany: 07 Wrz 2015 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
To dlatego znów w kolejnym miesiącu nie umiałem zapłacić punktami za kartę... Pomocny post, dziękuję :)

Dodam tylko, że otrzymałem odpowiedź w sprawie vouchera H&M:

"Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że warunki oferty „Karta Kredytowa Citibank – 50 zł Voucher H&M” zostały przez Pana spełnione. Kod uprawniający do zniżki 50 zł w sklepach H&M został wysłany do Pana za pośrednictwem komunikatu SMS w dniu 1 września 2015 r.

Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Zgłoszone przez Pana uwagi zostały przekazane do osób odpowiedzialnych za jakość obsługi Klienta. Zapewniamy, że bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów z jakości świadczonych usług. Informujemy, że Bank podjął odpowiednie działania, aby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości."


Tak w ogóle to dobrze wiedzieć, że uczestniczyliśmy w jakieś promocji : Karta Kredytowa Citibank – 50 zł Voucher H&M 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 08 Wrz 2015 09:20 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 144
Potwierdzam z autopsji, że voucher do H&M nie ma minimalnej wartości zamówienia. W weekend go wykorzystałem. Nie obyło się bez wezwania kierowniczki, bo sprzedawca nie wiedział jak to "ugryźć". Ale działa to jako karta podarunkowa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 08 Wrz 2015 09:26 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Nie śledziłem tego wątku z tym H&M, czy do tej promocji trzeba było się wcześniej zapisać specjalnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 08 Wrz 2015 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Ja się nigdzie nie zapisałem. Nawet nie wiedziałem, że biorę w niej udział. Sms mi to uświadomił ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 08 Wrz 2015 22:48 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 8
Witam,
dostałem tylko 1tyś pkt powitalnych standardowych, mimo, że aktywowałem kartę w okresie trwania 'wakacyjnych punktów promocyjnych' i powinienem mieć na koncie 2tyś pkt, mieliście też tak? Karta została aktywowana we wrześniu, skorzystałem z groupona z ipad mini 2
Druga kwestia czy zasilania konta skycash tą kartą liczy się do warunków obrotu aby dostać nagrodę tj. 2,5 tyś/mc.
Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości i pozdrawiam ciepło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 12 Wrz 2015 17:38 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 144
Zrobiłem próbny przelew na swoje konto skycash, po czym wysłałem do banku zapytanie czy rozliczyli to jako transakcję bezgotówkową. Odpisali że tak, więc śmiało można "wspomóc" się skycash'em.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group