Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 04 Kwi 2015 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Korzystał już ktoś z karty Regus ? Były jakieś problemy ? Jak to wygląda w praktyce muszę wcześniej coś zamawiać jak chce tylko wejść i np. napić się kawy czy wchodzę pokazuję kartę i korzystam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 04 Kwi 2015 16:18 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Ja korzystalem z salonikow Regus w Leeds, Londynie i Warszawie.
Wchodzi, podajesz karte, ktos cie oprowadza po saloniku i tyle. Kawke,herbatke masz za free jet jeszcze autumat z batonikami. Ogolnie polecam

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off
wrzoch uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 04 Kwi 2015 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
A był w którymś z saloników prysznic, można z tego skorzystać? bo będę w takim gdzie niby jest tylko nie wiem czy na tej karcie można, ogólnie to nie są chyba takie saloniki jak z PP tylko jak wyczytałem bardziej miejsca spotkań biznesowych - ubiór turystyczny będzie ok czy trzeba mieć np. marynarkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Kwi 2015 23:58 

@chester0 Napisz do saloniku w CPH i zapytaj o ceny: https://www.facebook.com/Regus.Copenhagen.Airport Jest pakiet śniadanie i prysznic ale kosztuje 250 DKK. Podejrzewam, że jak się dobrze uśmiechniesz to na Golda dostaniesz prysznic za darmo :) Tu masz więcej info:http://www.businessclass.co.uk/first-look-at-the-new-regus-express-business-lounge-and-office-space-at-copenhagen-kastrup-airport/ Ubiór jest dowolny, ale lepiej jak będziesz prezentował chociaż sportową elegancje ;)
Góra
 PM off
chester0 uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 05 Kwi 2015 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Dostałem tą kartę dawno temu. Natknąłem się na ten post i... po zalogowaniu niby też mam Gold (chociaż karta czarna). Nigdy wcześniej z niej nie korzystałem. Czy to znaczy, że mogę sobie po prostu skorzystać z saloniku czy powinienem jeszcze dokonać jakichś formalności? Wystarczy, że pokażę kartę w aplikacji mobilnej na iPhone i... już? Nie przyślą faktury na 100 EUR czy coś? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Kwi 2015 12:16 

Samo wejście jak masz 'preffered' nic nie kosztuje, kawa też nie :D Zapłacisz za dodatkowe usługi np. wysłanie listu czy drukowanie jakiejś dużej ilości stron. Na mail po wizycie dostaniesz spam ;) Mam androida więc zmuszony jestem korzystać ze zwykłego plastiku, ale apka powinna wystarczyć.
Góra
 PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 05 Kwi 2015 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Sorry za lamerskie pytanie... ale gdzie niby ten numer m&m się podaje. Zarejestrowałem się dzisiaj, nie trzeba żadnego numeru, a na maila dostałem kartę niebieską.

Temat założony dwa lata temu, więc albo jest to mało aktualne, albo ja faktycznie ślepy dzisiaj jakoś jestem i coś źle zrobiłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 05 Kwi 2015 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Mało aktualne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Kwi 2015 13:09 

@DAD Spróbuj najpierw się zarejestrować tutaj: http://www.united.com/web/en-US/content ... x?Mobile=1 a potem tutaj http://www1.regus.com/zsys/ncms/en-us/a ... icate.aspx
Góra
 PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 05 Kwi 2015 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 136
Alternatywnie, nie rejestruj się nigdzie i dołącz do programu przez ten link:
http://www.regus.com/flyingblue
podając jako kod: AFKLM
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 05 Kwi 2015 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Dzięki Panowie. Skorzystalem z linkow MacKoz. Wprawdzie mam teraz dwa konta z Blue i Gold, ale napisalem do nich aby mi jedno skasowali. Ja nie widze takiej opcji na stronie. s/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Kwi 2015 21:22 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Korzystałam z saloniku w Rio de Janeiro, potrzebowałam wydrukować sobie materiały do pracy oraz zrobić odprawę. Saloników jest w Rio kilka. Z wejściem nie było żadnych problemów, była ze mną jeszcze jedna osoba. W części przeznaczonej dla gości było pusto, nie rezerwowałam nic wcześniej. Korzystałam z internetu, ale już z drukowaniem było gorzej, bo komp nie był podpięty do drukarki. Musiałam wysyłać mailem do recepcjonistki. Nikt jakoś szczególnie pomocny nie był.
Kawa, herbata czy woda były dostępne. Natomiast jakieś rzeczy do jedzenia pozamykane były w szafkach na kluczyk i nie pytałam, czy mogę z tego skorzystać bezpłatnie.
Podsumowując, miejsce na krótką wizytę, w razie potrzeby skorzystania z dostępu do internetu, drukarki - zamiast kafejki internetowej, bo przynajmniej bezpieczny internet. Można sobie zrobić krótki odpoczynek, jeśli ma się salonik na trasie. Natomiast nie bardzo wyobrażam sobie, aby można było tam spać czy zalegać na kanapie kilka godzin. Zapewne wzbudziłoby to zdziwienie.
Moja karta jest czarna Preferrd i dostałam ją niedawno.
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 05 Kwi 2015 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@lia - po prostu pokazujesz kartę i wchodzisz? Czy musisz znać ten cały PIN? Albo cokolwiek innego? Kurcze, fajna sprawa ta karta. Rzeczywiście, czasami jest taka konieczność wykonania kilku rzeczy związanych z pracą na odległość - wydrukowania materiałów, odprawienia się czy odpisania na kilka maili posiadając tylko iPada w podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Kwi 2015 21:57 

@lia Te saloniki są własnie do tego, żeby posiedzieć i coś załatwić. Spać się nie da raczej, bo zamykają około 17. I za każdym razem jak chciałem coś drukować to przechodziło przez obsługę. A te przekąski pod kluczem to chyba odmiana maszyny vendingowej, trzeba płacić :p Ja sobie ogólnie cenie te saloniki. Darmowe, ciche biuro z dobrą kawą i herbatą. I jako bonus trzeba je traktować bo saloników lotniskowych nie zastąpią.
@KyokoMai Nie ma żadnego PIN-u. Pokazujesz plastik albo aplikację i wchodzisz.
Góra
 PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 17 Kwi 2015 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Mi dziś przyszła karta z Regusa pocztą. Dla dziewczyny też. Dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 28 Kwi 2015 05:18 

Rejestracja: 25 Lut 2015
Posty: 2
Wygląda na to, że ten kod AFKLM ciągle działa, ale nie otwierają mi się "Terms and Conditions" więc moje pytanie, czy to członkostwo po 12 miesiącach po prostu wygasa, czy jest to jakieś zobowiązanie do płacenia za kolejne lata, ktoś miał okazję przeczytać warunki ? nie chciałem podawać wszystkich danych w formularzu i przechodzić dalej bez tej pewności ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 28 Kwi 2015 08:53 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Zelig napisał(a):
Wygląda na to, że ten kod AFKLM ciągle działa, ale nie otwierają mi się "Terms and Conditions" więc moje pytanie, czy to członkostwo po 12 miesiącach po prostu wygasa, czy jest to jakieś zobowiązanie do płacenia za kolejne lata, ktoś miał okazję przeczytać warunki ? nie chciałem podawać wszystkich danych w formularzu i przechodzić dalej bez tej pewności ? :)


Ja mam golda od 2 lat, gdzie nie ma limitow wejsc. W czasie wypelniania formularza nie podawalem nr. Kk, wiec nie powinno byc oplaty w twiom przypadku. Jak nie jestes pewien to podaj jakies zmyslane dane

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Maj 2015 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Rejestrując się przez ten link: https://www.regus.com.au/partneractivat ... efault.htm
i podają kod: diners08bus
otrzymamy na 2 lata Golda bez limitu wejść do saloników REGUS.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 19 Maj 2015 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 187
Trzeba mieć dinersa?
Edit: i chyba adres w Australii ;D?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 19 Maj 2015 10:20 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
trzeba wpisać kod podany przez @skrzata, nie sądzę żeby ktoś później pytał się o dinersa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group