Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 506 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 11 Sty 2015 12:33 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Nie składałam jeszcze żadnego wniosku, z datą 8.01.15 zwrot pełnej kwoty na kartę (debetowa)... Duża niespodzianka :D
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#502 PostWysłany: 15 Sty 2015 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Taka mała ciekawostka z mojej strony.
Nigdy nie wysyłałem żadnego pisma do 4YOU Airlines i jedynie cierpliwie czekałem na dalszy rozwój sytuacji,a tu nagle w dniu wczorajszym otrzymałem pieniądze z powrotem na swoją kartę kredytową :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 15 Sty 2015 23:14 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
A czy ktos moglby napisac, ze platnosc za bilet wcale nie szla na komto 4you airlines tylko na konto Alfa Star? Jesli tak to bardzo prosto wyjasnic powod otrzymania zwrotow ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 28 Sty 2015 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
Niespodzianka właśnie otrzymałem maila z 4YouA z umowa/potwierdzenie/faktura biletu na 8-16 luty LCJ-TLV-LCJ (94 PLN).
Czy oni jeszcze działają? Czy ktoś miał taki przypadek?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 28 Sty 2015 19:59, edytowano w sumie 1 raz
Kod IATA Lotniska Łodzi to LCJ ;)LOD to kod starego lotniska w Izraela LOD
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#505 PostWysłany: 21 Sie 2015 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Wrzucam tutaj to co koledzy z redakcji wrzucili na FB F4F
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rok-po- ... 902,2.html

Czytam i oczom swoim nie dowierzam.... Chciałbym aby takie orzeczenie Prokuratury okazało się ponurym żartem....

Cytuj:
Bez wątpienia 4 You Airlines Sp. z o.o. dokonywała sprzedaży usług przewozowych za pośrednictwem strony internetowej w czasie gdy nie posiadała niezbędnych dla wykonywania lotniczej działalności przewozowej certyfikatu AOC oraz koncesji lotniczej. Podkreślić jednak należy, że spółka była w tym czasie w toku procesu zmierzającego do uzyskania certyfikatu AOC i liczyła na jego uzyskanie



Cytuj:
....nformacja o pośrednictwie spółki 4 YOU Airlines Sp. z o.o. umieszczona była w sposób nie budzący jakichkolwiek wątpliwości. Nigdy też nie pojawiał się komunikat, iż spółka 4 You Airlines Sp. z o.o. jest przewoźnikiem lotniczym.”

„Tym samym nie sposób wskazać, iż osoby dokonujące zakupu usług od 4 You Airlines Sp. z o.o. mogły być wprowadzone w błąd co do zakresu usług świadczonych przez spółkę.[/b]


Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że to tylko artykuł prasowy ale jeżeli odzwierciedla przekaz tego postanowienia o umorzeniu to naprawdę strach się bać spotkania z Wymiarem Sprawiedliwości ..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 21 Sie 2015 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
http://demotywatory.pl/4490201/Polski-w ... pi-jak-but

coś w tym niestety jest ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 506 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group