Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Sie 2014 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
A próbował ktoś kartą prepaid albo walutową ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 12 Sie 2014 07:30 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
pws napisał(a):
A ja mam kilka pytań:
- czy kod dają za opłacenie prowizji Allegro? ktoś testował?

Nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Sie 2014 20:39 

Rejestracja: 29 Kwi 2014
Posty: 38
Dzięki, ale już sam to wszystko przetestowałem i sam sobie odpowiem :)
W piątek wieczorem zrobiłem 3 charytatywne transakcje po 1 zł dla dzieciaków z tego samego konta Allegro 3 różnymi kartami debetowymi, a następnego dnia miałem już 3 kody po 20 zł na stronie promocji.
_________________
fly or fly!
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 17 Sie 2014 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Nikt nie odpowiedzial mieczowi na pytanie ktore mnie zastanawia: czy cena za przedmiot powinna byc <50 czy moze byc razem z wysylka?

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Sie 2014 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
yoshi napisał(a):
Nikt nie odpowiedzial mieczowi na pytanie ktore mnie zastanawia: czy cena za przedmiot powinna byc <50 czy moze byc razem z wysylka?

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4


przedmiot + wysyłka > 50PLN

sprawdzone wielokrotnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 21 Sie 2014 22:01 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 89
Można na różnych kontach płacić tą samą kartą i dostanie się kupon? próbował ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Sie 2014 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
adamix8888 napisał(a):
Można na różnych kontach płacić tą samą kartą i dostanie się kupon? próbował ktoś?

System widzi nr karty (i kody rabatowe przyznane od nich), więc wątpię by przeszło. Ale możesz się upewnić i nam powiedzieć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 21 Sie 2014 22:09 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 133
Można płacić kartą prepaid z tego banku, żeby otrzymać zwrot? Jestem ciekawa, bo chętnie zrobiłabym zakupy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 21 Sie 2014 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Kod? Można
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Sie 2014 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
Suprry napisał(a):
Można płacić kartą prepaid z tego banku, żeby otrzymać zwrot? Jestem ciekawa, bo chętnie zrobiłabym zakupy :)

Wg znanej mi opinii przedstawiciela banku, bonu nie dostaniesz (używając prepaida).
Natomiast jeśli chodzi Ci o sytuacje, że bon już posiadasz a chcesz użyć go w zakupach to płacenie kartą bzwbk jest wymagane, ale z innych banków też przechodzą :lol:, zatem na 99% otrzymasz zwrot :D

I lepiej się przygotuj na mailowanie z allegro, bo ten ich system coraz się wiesza, i trzeba nieraz (u niektórych kilka/kilkanaście razy :lol: ) pisać o wymianę kodu :x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 22 Sie 2014 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Ja zamówiłem sobie 2 karty prepaid BZWBK przez PayBack (wirtualne) i po zapłaceniu dwoma, otrzymałem dwa kody po 20PLN. Tak więc działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 24 Sie 2014 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
pws napisał(a):
Dzięki, ale już sam to wszystko przetestowałem i sam sobie odpowiem :)
W piątek wieczorem zrobiłem 3 charytatywne transakcje po 1 zł dla dzieciaków z tego samego konta Allegro 3 różnymi kartami debetowymi, a następnego dnia miałem już 3 kody po 20 zł na stronie promocji.


Zrobilem tak sam wczoraj. Sprawdzilem na stronie dzis i kod juz wygenerowany tak wiec szybko przychodza :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 24 Sie 2014 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Wybrałem do koszyka dwie rzeczy, przeszedłem do koszyka, wybrałem płatność kartą, wpisałem rabat (który się naliczył), przeszedłem dalej, potwierdziłem płatność ...zaczęło mielić i mielić i wypluło pustą stronę (nie wpisywałem 3D Secure), ale adres URL się zmienił - więc odświeżyłem.
I znalazłem się liście moich wpłat. Wpłata ma status rozpoczęta i tak wisi, kasy z karty nie pobrało, kod oczywiście wykorzystany.


Miał ktoś tak?
Powinienem to zgłaszać czy czekać na "cud" ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 24 Sie 2014 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
littleboy1989 napisał(a):
Wybrałem do koszyka dwie rzeczy, przeszedłem do koszyka, wybrałem płatność kartą, wpisałem rabat (który się naliczył), przeszedłem dalej, potwierdziłem płatność ...zaczęło mielić i mielić i wypluło pustą stronę (nie wpisywałem 3D Secure), ale adres URL się zmienił - więc odświeżyłem.
I znalazłem się liście moich wpłat. Wpłata ma status rozpoczęta i tak wisi, kasy z karty nie pobrało, kod oczywiście wykorzystany.


Miał ktoś tak?
Powinienem to zgłaszać czy czekać na "cud" ?

Już parę razy :lol:. Pisz z formularza, wyślą nowy kod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 24 Sie 2014 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Spróbowałem zapłacić jeszcze raz.
Tym razem na innej przeglądarce. Pomimo, że kod już widniał jako wykorzystany udało się nim obniżyć cenę i dokonać płatności.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group