Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 04 Sie 2014 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
Na gruponie
Cytuj:
5 zł: otwarcie konta Getin Up z premią 300 zł + bon 100 zł do wykorzystania na Groupon


czyli dodatkowe 100zł w porównaniu do założenia w oddziale
http://www.groupon.pl/oferty/lodz/getin ... _1&nlp=yes

oraz reflink pierwszego znalazcy okazji (nie mój 8-) )
https://www.groupon.pl/visitor_referral ... cf28f01b78
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 04 Sie 2014 12:02 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
myślałem, że zdjęli ten w punkt w promocji na grouponie, ale nadal widnieje w regulaminie:
Cytuj:
6. W przypadku likwidacji Rachunku przez Klienta przed upływem 24 miesięcy od jego założenia/aktywacji, Uczestnik zobowiązany jest do zwrotu kwoty jaką został uznany Rachunek....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 04 Sie 2014 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
Nie zdejmą, za dużo ludzi im uciekło w tamtej edycji. Podobnie w ING się wycwanili :evil: .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 23 Wrz 2014 17:23 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
jak najłatwiej wypowiedzieć umowę (Getin On Line) , można w jakimś punkcie stacjonarnym ??
Wiąże mnie 30 dniowy okres , ale w przyszłym miiesiącu chce spełnić warunki, po złożeniu wypowiedzenia premie jeszcze naliczą??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 23 Wrz 2014 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
art77 napisał(a):
jak najłatwiej wypowiedzieć umowę (Getin On Line) , można w jakimś punkcie stacjonarnym ??
Wiąże mnie 30 dniowy okres , ale w przyszłym miiesiącu chce spełnić warunki, po złożeniu wypowiedzenia premie jeszcze naliczą??


Dwa lata temu wypowiadałem konto pismem poleconym. Potem jeszcze ze dwa razy wysyłałem. Do tego dziesiątki maili, kilkanaście telefonów, a konto nadal mam.
Muszę się dowiedzieć, jak to dziadostwo skutecznie zamknąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 23 Wrz 2014 18:14 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
limaK napisał(a):
art77 napisał(a):
jak najłatwiej wypowiedzieć umowę (Getin On Line) , można w jakimś punkcie stacjonarnym ??
Wiąże mnie 30 dniowy okres , ale w przyszłym miiesiącu chce spełnić warunki, po złożeniu wypowiedzenia premie jeszcze naliczą??


Dwa lata temu wypowiadałem konto pismem poleconym. Potem jeszcze ze dwa razy wysyłałem. Do tego dziesiątki maili, kilkanaście telefonów, a konto nadal mam.
Muszę się dowiedzieć, jak to dziadostwo skutecznie zamknąć.


List polecony za potwierdzeniem odbioru. Mój opiekun najpierw twierdził, że niczego nie otrzymali. Odpisałem mu, że list odebrał pan taki i taki, no i nagle odnalazła się zguba :)
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 25 Wrz 2014 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Czyli potwierdza się, że nie tak łatwo się pożegnać z GO. Jeszcze jedna premia mi została i też się zastanawiam, czy by nie można już złożyć wypowiedzenia. A wypowiedzenia Getin Online przyjmują oddziały Open Finance i Home Broker i tak to chyba załatwię, żeby mieć jakiś papier na potwierdzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group