Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Maj 2016 06:09 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
23-30 lipca wylot 159, powrót 199, ceny nie uzględniają WDC, więc jeszcze możliwe do obniżenia. Mały bagaż podręczny w cenie.


Ostatnio edytowany przez Marysiek 24 Maj 2016 12:56, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 24 Maj 2016 08:06 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@Marysiek A już myślałam,że powstała jakaś nowa linia[ W9] a to 6 fiknęło z wrażenia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Maj 2016 10:11 

Profesjonalnie opisana i przedstawiona w/w oferta i kilka innych dat w podobnej cenie
http://www.fly4free.pl/wakacje-tanie-lo ... aleria3587

Ps. uparta jesteś co do cen bez wdc, pal licho, że nie chcesz latać za free np. z kartą KK Raiffeisen WIzzair, ale dla więcej niż 1 osoba wykupienie wdc tak po prostu się OPŁACA (weź ołówek, długopis w dłoń i policz)
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Maj 2016 10:50 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@gorny77, ale po co mam liczyć, przecież ja tego nie podważam że się opłaca, absolutnie się zgadzam.
Ja rozumiem że większość tutaj ma kartę Reiffa, ty masz i dlatego drażni cię podawanie pełnej ceny, ale naprawdę nie wszyscy mają tą kartę, a jak ktoś nie ma to zanim wyrobi, już nie będzie takiej ceny.
Można sobie od ręki opłacić członkostwo, ale wtedy podawanie samej ceny biletów po zniżce bez uwzględniania kosztu członkostwa nie jest wiarygodne, bo ten koszt trzeba ponieść, a niektórym przyda się tylko raz w roku.
Najlepiej by było podawać trzy opcje: pełna cena, cena dla osób które mają WDC i koszt biletów przy jednoczesnym zakupie WDC, ale jeśli się podaje tylko jedną cenę to ja wolę podawać wersję pesymistyczną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Maj 2016 10:56 

Nie "podawać wersję pesymistyczną", a po prostu uparta jesteś i TYLE
Cena bez wdc różni się i czasami bywa już nieatrakcyjna w stosunku do ceny z wdc, a po drugie zanim napiszesz weź jednak coś do pisania, kawałek kartki papieru i policz - to jest jednak FORUM BUDŻETOWEGO PODRÓŻNIKA (a i lubię dyskutować o faktach, czy też na argumenty).

Ps. z tego co widzę, tak już tych cen nie ma, tak na przyszłość poczytaj też o "narzędzie wycinanie", masz sporo fajnych znalezisk i można to atrakcyjnie przedstawiać
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:08 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@gorny77
Dobra, wezmę ten ołówek i będę wyliczać:
- jak masz WDC np. za darmo bo masz darmową kartę Reiffa wyjdzie X;
- jak masz WDC np. z płatną kartą Reiffa bo wziąłeś kredytówkę wyjdzie X plus koszt kredytówki;
- nie masz WDC i musisz kupić, latasz raz na rok wyjdzie X plus cena WDC;
- nie masz WDC i musisz kupić, latasz dwa razy do roku, X plus cena WDC/2, bo sie rozłoży na dwa razy;
i można tak sobie długo wyliczać różne opcje;

Czy nie prościej jednak podać całą ceną, a każdy sobie przeliczy wg swojej indywidualnej sytuacji?
Podawanie samej ceny biletów ze zniżką WDC, bez uwzględnienia kosztu WDC po prostu nie jest wg mnie do końca wiarygodne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:23 

Marysiek napisał(a):
23-30 lipca wylot 159, powrót 199, ceny nie uzględniają WDC,



159 zł bez wdc, z wdc 114 zł
199 zł bez wdc, z wdc 154 zł

1 osoba:
bez wdc 358 zł, z wdc 268 zł (różnica 90 zł WYKUPIENIE WDC STANDARD SIĘ NIE OPŁACA!)
2 osoby na rezerwacji:
bez wdc 716 zł, z wdc 536 zł (różnica 180 zł, wykupienie wdc standard 1+1 za 139 zł SIę OPŁACA, OSZCZĘDNOŚĆ 41 zł!!!)
3 osoby na rezerwacji:
bez wdc 1074 zł, z wdc 804 zł (różnica 270 zł, wykupienie wdc standard 1+5 za 229 zł SIĘ OPŁACA, OSZCZĘDNOŚĆ 41 zł!!!)
4 osoby na rezerwacji:
bez wdc 1432 zł, z wdc 1072 zł (różnica 360 zł, wykupienie wdc standard 1+5 za 229 zł SIĘ OPŁACA, OSZCZĘDNOŚĆ 131 zł!!!

+ możliwość wykorzystania wykupionego wdc przez rok do innych rezerwacji ze zniżką

Prosiłem o ARGUMENTY, nie emocje
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@Marysiek
lepiej wyglada na papierze tfu monitorze
stad W6 z WDC, EZY dla dwoch pasazerow itd...
kto chcial sprawdzil zakupil i poluje dalej ;)
mnie tam nie przeszkadza :)
poszlo lubie/pomogl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:37 

correos napisał(a):
lepiej wyglada na papierze tfu monitorze
..
mnie tam nie przeszkadza :)
...


@Marysiek tak informacyjnie @correos zakupił oczywiście za 228 zł z wdc, bo ma i KK Raiffeisen WIzzair (darmowe wdc grupa)i KK BPH Ryanair (szczegóły opisałem kiedyś tam w pw)

Też ode mnie "lubię" za chęci
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:41 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@gorny77 Powtórzę się: absolutnie nie podważam że z WDC jest/może być taniej.
Zgadzam się w 100%, po co mam podawać argumenty jak się o to nie spieram, przyznaję ci rację.

Ja uważam że jak się podaje jedną cenę to lepiej bez uwzględniania WDC a ty uważasz że lepiej podawać z WDC.
Uważam że sama cena z WDC nie jest wiarygodna bo nie uwzględnia kosztu uzyskania WDC, to już lepiej podać pełną cenę, a każdy sobie policzy ile go kosztuje WDC i uwzględni odpowiednią wartość.

Naprawdę nie wiem gdzie tu widzisz argumenty oparte na emocjach.

No dobra, ok - cena z WDC wygląda lepiej, co najwyżej drażni tych którzy nie załatwili z wyprzedzeniem Raiffa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:50 

1. prawidłowe daty 23-30 lipca
2. W6 czy też Wizzair KAŻDORAZOWO przy rezerwacji bez wdc zaczęca do jego wykupienia, według mnie słusznie (powody wyżej, dlatego też moje argumenty cenowe o podawaniu z)
3. Z mojej strony tyle, nie chcę by wyszło, że się na coś uparłem, ale co najważniejsze nie ma już tych cen (wrzutka na SG, nie powołano się na ciebie zresztą widać sami też na to trafili)

Jak to wygląda z stosowaniem narzędzia wycinanie

Załączniki:
wdc.PNG
wdc.PNG [ 8.17 KiB | Obejrzany 1529 razy ]
wdc 1.PNG
wdc 1.PNG [ 20.48 KiB | Obejrzany 1529 razy ]
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Maj 2016 12:07 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Ja bym przyjął inną argumentację na ten problem. Dla mnie rybka, czy jest podawane w cenie z WDC czy bez, i tak chyba nie mam (nie jestem pewien teraz). Kwestia tego, że się tak przyjęło i warto by było się trzymać jednego formatu przedstawiania ofert po prostu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 24 Maj 2016 12:13 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@michzak, no fakt, to jest argument.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 24 Maj 2016 19:51 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@gorny77, gdzie jest to narzędzie wycinanie, ja jak już wrzucam screenshota, to najpierw zapisuję do pliku w paintcie, a potem wrzucam jako załącznik, da się jakoś prościej i jeszcze wyciąć wybrany kawałek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Maj 2016 19:57 

to jest proste, prościej chyba się nie da (skoro nawet ja skumałem)
http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind ... =windows-8

Ps. a i kolega dzięki tobie czyli tej wrzutce oraz dzięki KK Raifeisen Wizzair za pkt wizzair leci ZA DARMO! (uczciwie piszę, taka wersja optymistyczna :) )
Góra
 PM off
Marysiek uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 25 Maj 2016 05:41 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@gorny77, ja mam starego Windowsa, więc nie mam tego narzędzia, ale dałam Pomógł, bo na pewno komuś się przyda.

I jeszcze jedno wyjaśnienie: ja nie zachęcam do KUPOWANIA biletów po cenach bez WDC, tylko wolałabym żeby tak były PODAWANE. A kupi sobie każdy na tyle tanio na ile w indywidualnym przypadku jest to możliwe. Ale ok, przekonuje mnie argument o tym że tu taka konwencja i zawsze tu się podaje ceny z uwzględnieniem WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group