Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2014 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Topcashback ma teraz promocję i zwraca 14$ za rezerwację na booking.com (UWAGA! tylko na wersji US strony booking.com)
Jeśli wszystko pójdzie gładko, to można w ten sposób mieć darmowy nocleg, zarezerwować nocleg np. za kilka € w jakimś hostelu :) W warunkach nie ma podanej MWZ :)
Wypłata z topcashback np. na paypal jest prosta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 21 Sie 2014 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Jak to się ma do rezerwacji, gdzie opłata pobierana jest na miejscu w hotelu a nie w trakcie rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sie 2014 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Niva napisał(a):
Jak to się ma do rezerwacji, gdzie opłata pobierana jest na miejscu w hotelu a nie w trakcie rezerwacji?

No właśnie nie wiadomo, na TopCashback jest tylko to info przy booking.com

Załączniki:
1.png
1.png [ 105.05 KiB | Obejrzany 2901 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Sie 2014 21:09 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 133
Na brytyjskiej wersji topcashbacka gdzie jest oferta 4% zwrotu, po przekierowaniu na stronę booking.com pojawia się zielone logo "In cooperation with topcashback.co.uk".
W amerykańskiej wersji serwisu po przekierowaniu nie mam tego loga..

Też tak macie?

Tak się tylko zastanawiam czy to może pośrednio sugerować, że nie rejestruje tej wizyty..?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2014 23:50 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
cistron napisał(a):
Na brytyjskiej wersji topcashbacka gdzie jest oferta 4% zwrotu, po przekierowaniu na stronę booking.com pojawia się zielone logo "In cooperation with topcashback.co.uk".
W amerykańskiej wersji serwisu po przekierowaniu nie mam tego loga..

Też tak macie?

Tak się tylko zastanawiam czy to może pośrednio sugerować, że nie rejestruje tej wizyty..?


Wyswietalnie tego napisu o niczym nie swiadczy. Jesli wejdziesz przez link na stronie cashbackowej to ciasteczka beda na twoim kompie i naliczy cashbacka. Jak nie wylapia transakcji to wypelniasz formularz, podajesz wszystkie dane etc. i czekasz az pojawi sie w Twoich transakcjach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lis 2014 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Niedawno się mocno zdziwiłem - okazało się, że dostałem kilkadziesiąt $ z tytułowej promocji za anulowane (bez opłat) rezerwacje na bookingu!
Widać weryfikacja u nich kuleje, albo współpraca z booking.com - może dlatego już niestety nie oferują cashbacku za rezerwacje u nich.
Żadnych problemów z przesłaniem pieniędzy na paypal nie było.
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Gru 2014 09:41 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Czy topcashback.com oferują obecnie jakiś cashback na booking.com?

Po wycofaniu się aklamio szukam portalu z rozsądnym sprawdzonym cashbackiem na serwis booking, ktoś? coś?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Gru 2014 10:09 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
karin861 napisał(a):
Czy topcashback.com oferują obecnie jakiś cashback na booking.com?

Po wycofaniu się aklamio szukam portalu z rozsądnym sprawdzonym cashbackiem na serwis booking, ktoś? coś?

4% na stronie amerykańskiej lub 3% na brytyjskiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Gru 2014 14:30 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
karin861 napisał(a):
Czy topcashback.com oferują obecnie jakiś cashback na booking.com?

Po wycofaniu się aklamio szukam portalu z rozsądnym sprawdzonym cashbackiem na serwis booking, ktoś? coś?


Od kilku lat uzywam MrRebates i spokojnie moge polecic. Dobre sledzenie klikniec i bezproblemowe wyplaty na paypala.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Nadal można zdobyć 14$ cashbacku za rezerwacje na booking,com
Tym razem na savingstar.com

Załączniki:
1.png
1.png [ 21.94 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:53 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 199
Loty: 166
Kilometry: 286 767
niebieski
A wiadomo czy ten Cashback jest naliczany od razu czy dopiero po odbyciu pobytu? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Gru 2014 14:35 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Zapewne po odbyciu i potwierdzeniu przez hotel + booking.com do serwisu.

Ja mam tylko pytanie jak sprawdzone jest savingstar.com? czy ktoś już zrealizował wypłatę środków od nich?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Gru 2014 00:46 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Byłem pod koniec października na pobycie z bookingu. Płatność na miejscu. Do teraz nic nie zostało naliczone. Wysłałem już ponaglenie 14 listopada, czekam na odpowiedź(a mają na nią 2-3 miesiące:/) U mojej dziewczyny też żadnego zwrotu na razie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group