Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 31 Sie 2015 23:02 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 15
Visa Electron "moja pierwsza karta". Hmm, czuję się, jakbym dostał kieszonkowe od rodziców...
Góra
 Profil Relacje PM off
toffikk lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 02 Wrz 2015 22:32 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 37
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie, NIE dostał karty, a spełnił warunki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Wrz 2015 20:53 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
do usunięcia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 03 Wrz 2015 21:02 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
100 wydana w sklepie internetowym Decathlonu, próbowałem zapłacić za bilet w tradycyjny sposób (w automacie, z PINem) ale nie zadzialalo...platnosc odrzucona 3 razy, przez internet przeszl od razu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja podczas rejestracji na www i nadaniu PIN miałem info że przy pierwszej transakcji może prosić o 4-krotne podanie PINu ale płaciłem w sklepie za buty i wystarczyło wpisać raz.
Teraz chce zamknąć kartę przez formularz ale nie ma do wyboru opcji "zamknij kartę" jak w przypadku kart internetowych więc napisałem przez "inne" i czekam na odpowiedź.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:17 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Czy posiadanie tej karty jest platne, ze chcesz zamknac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Z tabeli opłat wynika, że po 180 dniach bezczynności zaczynają naliczać 0,99zł prowizji za jej posiadanie. Trzeba więc będzie też ją chyba zamknąć.

https://static3.bzwbk.pl/asset/t/a/r/ta ... _29309.pdf
strona 4, punkt w tabelce - nr 25, podpunkt wytłumaczony w 9)

Cytuj:
9) Opłata za uŜywanie karty - pierwsza opłata moŜe zostać naliczona po upływie 180 dni od dnia aktywacji karty i pobrana wyłącznie
w przypadku nierozliczenia przez Bank w ww. okresie co najmniej jednej Transakcji płatniczej wykonanej przy uŜyciu Karty. Kolejne opłaty mogą być naliczane
i pobierane kaŜdego 1-go dnia miesiąca, pod warunkiem nierozliczenia przez Bank w okresie 180 dni poprzedzających 1 dzień kaŜdego miesiąca, co najmniej jednej Transakcji płatniczej wykonanej przy
uŜyciu Karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:51 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Ale jeśli zrobisz jedną transakcję to nic nie będą naliczać, a wypłacić tą 100 jakoś musisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 04 Wrz 2015 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja zamykam żeby mieć ją z głowy, nie wiem jak oni to będą naliczać, póżniej się okaże że po 2 latach ważności mam jakiś minus do zapłaty, wykorzystałem ją już i mi nie potrzebna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 04 Wrz 2015 11:43 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@tabo89 to jest prepaid na okaziciela, w każdej chwili po wykorzystaniu środków możesz ją wyrzucić do kosza lub zniszczyć.
Po 2 latach nikt Ci nic nie naliczy, bo karta ważna do końca roku :)
Przynajmniej ta moja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 04 Wrz 2015 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja ją mam zarejestrowaną na swoje nazwisko w prepaid.bzwbk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 05 Wrz 2015 01:18 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Wlasnie przy okazji rejestracji tej karty sie zorientowałem, ze naliczona mi została teoretyczna opłata za kartę internetową, którą kupiłem kiedy przy okazji kuponów Allegro, od razu wykorzystalem i o sprawie zapomnialem (został tam 1 grosz ktroy został teraz zabrany, a kolejne 98 roszy wisi w "oplatach zawieszonych") Dziwne to trochę ale jak zacząłem zgłębiać oplaty ze te prepaidy okazuje sie ze 1 zl pobieraja za wplate na rachunek karty. Zdarzylo mi sie swego czasu uzywac prepaid BZ WBK (2 cykle po lata) i czesto przelewalem na nie drobne kwoty z mbanku, na dzien dzisiejszy wyglada na to ze bylaby to zupelnie nieoplacalna sprawa :P Coraz gorsza ta ich oferta kartowa ;)

A wracajac do tej karty z promocji ... kasa wykorzystana, wazna do konca roku wiec problem platnosci i tak odpada (mniej niz 180 dni), jedynie mysle czy jak zostal tam 1 grosz (takie ceny maja w Decathlonie ;) to ten dziwny bank nie znajdzie jakis problemow biurokratycznych z tym zwiazanych (jak kiedys zgubilem zarejestrowanego prepaida policzyli sobie 13,50 PLN za wyplate okolo 50 pln tam zgromadzonych, w dodatku trwalo to z miesiac i potrzebne byly 2 wizyty w banku, skanowanie dowodu, dluuuuuuuugie oczekiwanie w kolejce ...milo tego nie wspominam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group