Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Cze 2015 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Polecam sprawdzić rachunki - pobrali 7 zł za kartę (a OMNI miała być za free) pewnie wszystkim i liczą ze niektórzy nie będą reklamować...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#22 PostWysłany: 10 Cze 2015 10:01 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
U mnie nic nie pobrali na tę chwilę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Cze 2015 10:55 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
U mnie niestety również...
Co więcej - w czasie czatu z konsultantem dowiedziałem się, iż nie przysługuje mi zwrot za doładowania w wyniku... braku wyrażenia zgody na emarketing i kontakt telefoniczny!

Sprawdziłem regulamin Promocji, która zwalnia za kartę - w tym przypadku chodzi zapewne o punkt
3 b. - wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Banku drogą elektroniczną oraz na
kontakt telefoniczny

Czyli reklamacja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Cze 2015 12:25 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Czyli wiadomo dlaczego pojawiła się opłata za kartę u was.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Cze 2015 12:50 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
Co najlepsze - wszystkie zgody mam wyrażone ;)
No ale...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Cze 2015 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Wyraziłeś czy nie wyraziłeś i tak dzwonią co 3 dni :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Cze 2015 18:08 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
tabo89 napisał(a):
Wyraziłeś czy nie wyraziłeś i tak dzwonią co 3 dni :P


No ale chyba nie ma obowiazku odbierania ... :P tylko wyrazenie zgdody ... na numer tel. specjalny na takie marketingoowe smiecie ;)

P.S.
U mnie tez oplata 7 zl. Karta nawet niekatywowana, tak sobie lezy :) Da sie z tego zrezygnowac nie tracac promo gdyby nie uwzglednili reklamacji ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Cze 2015 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Reklamacja telefoniczna - warto zapisać sobie numer. Miałem wyrażone zgody i widocznie to jakaś pomyłka. Czas rozpatrywania 30 dni (w praktyce podobno 2 tygodnie)

Na pytanie czy załapałem się na zwrot za doładowanie - nie ma jeszcze aktualnej listy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Cze 2015 19:38 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Ale tam nie ma żadnych warunków do spełnienia, jeśli wyraziłeś zgody i kupiłeś bilety lub doładowania za pomocą apki mobilnej to łąski nie robią. To nie loteria :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Cze 2015 19:44 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Kiepsko sie zachowuja.
Brak zwrotow, a naliczaja oplaty, ktorych nie powinni.
Trzeba reklamowac u kanciarzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Cze 2015 21:10 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
ATX napisał(a):
U mnie tez oplata 7 zl. Karta nawet niekatywowana, tak sobie lezy :) Da sie z tego zrezygnowac nie tracac promo gdyby nie uwzglednili reklamacji ?


Numer z nieaktywną kartą to standard - kiedyś wyłączyłem kartę w PKO - pobierali dalej ubezpieczenie za nią, ponieważ nie zrezygnowałem z produktu...

Właśnie sobie rozmawiałem z konsultantką - efekt rozmowy jest taki, że jeśli chcecie załapać się na promocje w czerwcu najlepiej jak najszybciej udać się do oddziału i tam konsultant zmieni zgody na miejscu a reklamacje i tak i tak trzeba napisać żeby dostać zwrot za maj i zwrot za opłatę za kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Cze 2015 23:58 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
jacek96 napisał(a):
Kiepsko sie zachowuja.
Brak zwrotow, a naliczaja oplaty, ktorych nie powinni.
Trzeba reklamowac u kanciarzy.


No beznadziejny bank, jeden z bardziej problematycznych ...
Juz raz za wyplate moich 50 zl po zgubieniu pre-paida musialem wniesc oplate manipulacyjna 13,50 i czekac z miesiac :) Oprocz tego meeeega biurokracja ... Omijalem ich od tamtej pory z daleka ...

Skusilem sie teraz niestety chociaz na forum byly ostrzezenia zeby na nich uwazac ... widze jednak, ze do interesu jak tak dalej pojdzie trzeba bedzie jeszcze doplacic ....cwaniaki ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 15 Cze 2015 11:23 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
Reklamacja w sprawie opłaty za kartę w promocji "Płać mniej za omni rozpatrzona pozytywnie".
Teraz pozostaje czekać na zwrot środków za maj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Cze 2015 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
U mnie tez zwrócili 7 zeta ale wiem ze trzeba ich co miesiąc pilnować, tak samo ze zwrotem doładowania bo pewnie znów nie dadzą i będzie trzeba reklamować (wystarczy ze kilka osób przeoczy reklamacje albo oleje i juz maja zysk)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 15 Cze 2015 11:54 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Mnie na infolinii, gdy skladalem reklamacje powiedziano,ze nie zaznaczylem uslug marketingowych droga elektroniczna, co nie jest prawda, bo wszystko jak szlo pozaznaczalem.
Pani teraz to zaznaczyla i nawet jesli reklamacji nie uznaja, to od czerwca sie zalapie, gdyz wazne by do konca czerwca aktywowac.
Góra
 Profil Relacje PM off
Revanthor lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 17 Cze 2015 17:50 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
tabo89 napisał(a):
U mnie tez zwrócili 7 zeta ale wiem ze trzeba ich co miesiąc pilnować, tak samo ze zwrotem doładowania bo pewnie znów nie dadzą i będzie trzeba reklamować (wystarczy ze kilka osób przeoczy reklamacje albo oleje i juz maja zysk)



Zwrot 7 zł (w tytule przelewu jakis nr reklamacji) ale juz bez zadnego info ze rozaptrzona pozytywnie i ze w przyszlosci nie beda pobierac. Zastanawiam sie nad "zgubieniem" karty ...dobry pomysl ? nie zaszkodzi przy pozostalych promocjach ?:)

No a zwrot za doladowanie jestem juz prawie pewien, ze trzeba bedzie reklamowac ...

taki to juz żałosny bank ... ostatni raz robie z nimi interesy ;)

Jedno trzeba przyznac, ze pani w oddziale byla bardzo mila, pomocna, konkretna i ....wcale nie zdziwiona sytuacja...wrecz potraktowalo to jako normę i bankowy standard ...nie musiałem nawet za wiele tlumaczyc :) Od razu umowilismy sie na reklamacje w kolejnych miesiacach :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 29 Cze 2015 15:25 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Dzisiaj pojawiło się na koncie 50 zł zwrotu za doładowania wynikające z warunków promocji.
Dość długo czekali, ale wyrobili się w terminie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
arthurols lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 30 Cze 2015 00:25 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Chyba pomyliłeś promocje :P w sumie to wątek o:

Cytuj:
20zł do Empiku za otwarcie konta
100zł na karcie prepaid za wpływy 800zł przez 3 kolejne miesiące


Ale Widzę że tego tematu z doładowaniem, starterem , bon sodexo nie ma :P Ja także czekam na zwrot z czerwca pewnie za msc dostane.. ;/
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Cze 2015 10:06 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Można było połączyć promocje i uzyskać 270 zł.
http://livesmarter.pl/zewszad-dostepne- ... ia-270-zl/
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 13 Lip 2015 08:52 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
Jest zwrot za czerwiec.
I teraz takie pytanie w związku z tym - czy ktoś dostał mniej niż się spodziewał?
Mi nie zaliczyli jednego doładowania i znowu poszła reklamacja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group