Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:13 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Jeden hotel od razu pobiera/rezerwuje środki na koncie, a inny dopiero przy rozliczeniu finalnym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#82 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:17 

polaj turisto napisał(a):
Jeden hotel od razu pobiera/rezerwuje środki na koncie, a inny dopiero przy rozliczeniu finalnym.


Najpopularniejsze i nr 1 blokada środków od razu, nr. 2 blokada środków między rezerwacją a datą pobytu, najmniej stosowana nr 3 przy rezerwacji bezzwrotnej co jest logiczne opcja ściągnięcie środków po przybyciu rezerwującego na miejsce i rozpoczęciu pobytu
Kończąc off topic regulamin promocji jest jasny i czytelny


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 23 Wrz 2014 20:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
też nie widzę powodów do paniki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
A ja nie widzę paniki. :roll: Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:35 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Anonymous napisał(a):
polaj turisto napisał(a):
Jeden hotel od razu pobiera/rezerwuje środki na koncie, a inny dopiero przy rozliczeniu finalnym.


Najpopularniejsze i nr 1 blokada środków od razu, nr. 2 blokada środków między rezerwacją a datą pobytu, najmniej stosowana nr 3 przy rezerwacji bezzwrotnej co jest logiczne opcja ściągnięcie środków po przybyciu rezerwującego na miejsce i rozpoczęciu pobytu
Kończąc off topic regulamin promocji jest jasny i czytelny

Jest jeszcze rezerwacja bezzwrotna bez podawania nr karty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:09 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 142
Loty: 2
Kilometry: 830
Testuję to od godziny i pomimo wyboru 8 różnych miejscówek (z podaniem numeru karty, z kodem, bez niczego) nic nie mam w statusie pending. Mam nadzieję, że jeszcze. Używałam tego ich paska w przeglądarce (firefox), więc powinno być OK. Jak jutro coś nie zacznie pojawiać to anuluję rezerwację i będę dalej kombinować :).

Update: Po ok. 2 godz. pojawiają się pendingi, niestety nie wiadomo, który jest do czego (od której rezerwacji) :/. Teraz nie wiem, które system łyknął. Jeśli przejdą wszystkie to będzie po kłopocie...
_________________
http://www.pmiska.pl/


Ostatnio edytowany przez encore_, 23 Wrz 2014 21:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:32 

W sobotę zarezerwowałem 2 noclegi bez podania karty z płatnością na miejscu i mam 2x pending po 10 e. Zadzwoniłem do hotelu z pytaniem jak się rozliczają w takich sytuacjach. Odpowiedż była taka,że nieważne czy zapłaciłem kartą przy rezerwacji czy zapłacę na miejscu gotówką kwotę ze strony booking to po potwierdzeniu odbycia noclegu przez hotel te 10 e za 1 rezerwację przechodzi w status "zatwierdzone" i tu zaczyna się problem. Aby wypłacić ,trzeba podać lub jeśli już wcześniej się podało dane karty. Kwota w/g regulaminu ma zostać przelana na konto,jednak tak nie jest.Trzeba potem zapłacić opłatę prowizyjną i skożystać z zakupów oferowanych przez aklimo. Cały proceder ciągnie się.Jednoznacznie dano mi znaść że ten cashback to jedna wielka ściema polegająca na darmowej reklamie naiwnych chcących teoretycznie obniżyć nocleg o 40 zł.
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:40 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Kto dał Ci "jednoznacznie" znać?
Gdzie znalazłeś info o opłacie prowizyjnej?
Jakie zakupy można zrobić z tych środków?
pozdr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
07_Zgłoś.Się lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:51 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 142
Loty: 2
Kilometry: 830
nobody napisał(a):
lizack napisał(a):
teraz najważniejsze pytanie, jak wypłacić tę gotówkę ??
Jeżeli środki przejdą z "pending" do "account balance" to klikasz przycisk "pay out" i wpisujesz dane do przelewu. Środki pojawiają się na koncie w ciągu 2-3 dni roboczych.


Tu ktoś pisze coś innego. Ktoś już miał przyjemność przetestować tak do końca tę 'wspaniałą' promocję? Żeby później jakieś cuda na karcie nie wyskoczyły...
_________________
http://www.pmiska.pl/


Ostatnio edytowany przez encore_, 23 Wrz 2014 21:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:52 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
a wogole to ktos juz wyplacal srodki z aklamio???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:57 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
lukste9 napisał(a):
a wogole to ktos juz wyplacal srodki z aklamio???

Ja wypłacałem już 2-krotnie i nigdy nie było żadnych problemów. Podałem numer konta i pieniądze pojawiły się w przeciągu 2 dni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 23 Wrz 2014 22:01 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
znalazlem w internecie blog co koles opisuje krok po kroku jak dziala aklamio i pisal ze normalnie na konto dostal cala kwote.link podam:

http://mojeflagi.blogspot.nl/2014/09/ak ... i-nie.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 23 Wrz 2014 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
Anonymous napisał(a):
W sobotę zarezerwowałem 2 noclegi bez podania karty z płatnością na miejscu i mam 2x pending po 10 e. Zadzwoniłem do hotelu z pytaniem jak się rozliczają w takich sytuacjach. Odpowiedż była taka,że nieważne czy zapłaciłem kartą przy rezerwacji czy zapłacę na miejscu gotówką kwotę ze strony booking to po potwierdzeniu odbycia noclegu przez hotel te 10 e za 1 rezerwację przechodzi w status "zatwierdzone" i tu zaczyna się problem. Aby wypłacić ,trzeba podać lub jeśli już wcześniej się podało dane karty. Kwota w/g regulaminu ma zostać przelana na konto,jednak tak nie jest.Trzeba potem zapłacić opłatę prowizyjną i skożystać z zakupów oferowanych przez aklimo. Cały proceder ciągnie się.Jednoznacznie dano mi znaść że ten cashback to jedna wielka ściema polegająca na darmowej reklamie naiwnych chcących teoretycznie obniżyć nocleg o 40 zł.



Nie wiem kolego kto naopowiadał Ci takich bzdur, a tym bardziej kto dał Ci do zrozumienia że to ściema ? Bo z tekstu nie wynika a to za mało aby odradzać chętnym, ktorzy chcą sobie obniżyć koszty noclegu.
Tak jak opisałem na blogu zrobiłem kilka rezerwacji i już mailem okazję z nich skorzystać. Zadaje się we wszystkie podawałem nr karty ale na bookingu, a nie dla Aklamio. To zwyczajowa procedura i czesto nr pobierają nawet hostele które nie mają terminali i biora gotówkę do reki. Tak tez było w moim przypadku (poza jednym z pięciu) płaciłem w hostelach do ręki. Rezerwacje zostały uznane i wyplacono mi pełną kwote 50 EUR bo było 5 rezerwacji. Ewentualna opłata miała ewentualnie wystąpić jeśli przelewają z Niemiec do jakiegoś kraju (banku) który ją naliczy. Mnie wpłynela pelna kwota więc pewnie w ramach UNI opłaty nie ma. Nikt nie namawiał mnie na zakup czegokolwiek z Aklamio bo to Twoja decyzja co zrobisz z tą kasa a wszstko odbywa się automatycznie. Nie wiem skąd taka bujna wyobraźnia. Nie wiem jak zadziałają kolejne rezerwacje ale zabukowałem noclegi na miesięczny pobyt a Ameryce Południowej wszystkie potwierdzenia rezewacji wskoczyły jako oczekujące. Mam nadzieję, że podobnie jak poprzednio z wyplatą nie będzie problemu.
Nigdy nie ma gwarancji ale i tak bym rezerwował a być może noclegi będa zadarmo i tak do tego podchodze.
Życzę powodzenia i fajnie jakby osoby ktore skorzystają z rezerwacji po ich wykorzystaniu merytoryczne wrzuciły tu swoje opinie. Bo jak narazie więcej tu plotek niż faktów.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
George23 lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 23 Wrz 2014 23:20 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 142
Loty: 2
Kilometry: 830
kriss napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Nigdy nie ma gwarancji ale i tak bym rezerwował a być może noclegi będa zadarmo i tak do tego podchodze. Życzę powodzenia i fajnie jakby osoby ktore skorzystają z rezerwacji po ich wykorzystaniu merytoryczne wrzuciły tu swoje opinie. Bo jak narazie więcej tu plotek niż faktów.


Mam podobne podejście, chociaż gdyby ta promocja była bardziej transparentna może podeszłabym do sprawy bardziej na wariata, z gestem :mrgreen: - bo czemu nie, choćby wydłużyć trochę pobyt? A tak jest pewna rezerwa. Summa summarum może to i lepiej, opanujmy się...
_________________
http://www.pmiska.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 24 Wrz 2014 09:11 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
wczoraj wieczorem anulowałem 2 rezerwacje - zrobiłem według klucza jeszcze raz rezerwację przez aklamio i cena pozostała ta sama
( pokój wrócił do dostępności)ale do tej pory znowu nie przyszło żadne powiadomienie czy email z alkamio o 10 euro.
Drugi anulowany nocleg już się nie pojawił a najtańszy pokój cenowo zwiększył się o 40 zł - może to tylko zbieg okoliczności.
Wcześniej wysłałem link polecający znajomej za które to dostałem 5 euro bo ona zarezerwowała później te same noclegi i dostała za te rezerwacje 20 euro więc czegoś tu nie rozumiem-nadmieniam, że płatność ma zostać dokonana na miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 24 Wrz 2014 09:52 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Jeśli o mnie chodzi - aklamio nie wysyła mi maili "o 10 eur", widać to dopiero po zalogowaniu do nich w statusie "pending".
Wczoraj między 22:50 a 23.10 zrobiłem 4 rezerwacje w 4 różnych hostelach. o godz. 0:04 cztery "dziesiątki" naliczyły się jak wyżej.

Noclegi na przełomie X i XI więc na ewentualną wypłatę przyjdzie trochę poczekać. Wszystkie hostele w cenie 6,5-9 eur/łóżko... zapowiada się ciekawie... We wszystkich 4 przypadkach płatne na miejscu, w 1 na 4 wymagana była karta przy rezerwacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
karin861 lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 24 Wrz 2014 11:30 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
dzadzax napisał(a):
wczoraj wieczorem anulowałem 2 rezerwacje - zrobiłem według klucza jeszcze raz rezerwację przez aklamio i cena pozostała ta sama
( pokój wrócił do dostępności)ale do tej pory znowu nie przyszło żadne powiadomienie czy email z alkamio o 10 euro.
Drugi anulowany nocleg już się nie pojawił a najtańszy pokój cenowo zwiększył się o 40 zł - może to tylko zbieg okoliczności.
Wcześniej wysłałem link polecający znajomej za które to dostałem 5 euro bo ona zarezerwowała później te same noclegi i dostała za te rezerwacje 20 euro więc czegoś tu nie rozumiem-nadmieniam, że płatność ma zostać dokonana na miejscu


Za polecenie jest 10 euro
Można zadysponować czy całość dostaje polecający, polecany czy po połowie

Ja robiłem wczoraj jedną rezerwację i wysłałem trzy polecenia i dostałem cztery maile w odstępie 15 minut o przyznaniu 10 euro
W każdym przypadku trzeba było podać dane karty

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 24 Wrz 2014 12:28 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
próbuję dalej kolejny raz anulowałem rezerwację , ponownie przeszedłem przez alkamio- zmieniłem dane karty kredytowej na debetową no i czekam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 24 Wrz 2014 13:28 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Potwierdzam - żadnych maili choć u mnie po ponad dobie wpadło 10 euro pending (rezerwacja bez podania numeru karty).
Poprzednio nic nie wskoczyło więc anulowałem rezerwację i zrobiłem ponownie.

Będzie mi miło jeśli ktoś decydując się zarejestrować skorzysta z mojego linku polecającego ;)
http://aklam.io/tI294D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 24 Wrz 2014 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
encore_ napisał(a):
kriss napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Nigdy nie ma gwarancji ale i tak bym rezerwował a być może noclegi będa zadarmo i tak do tego podchodze. Życzę powodzenia i fajnie jakby osoby ktore skorzystają z rezerwacji po ich wykorzystaniu merytoryczne wrzuciły tu swoje opinie. Bo jak narazie więcej tu plotek niż faktów.


Mam podobne podejście, chociaż gdyby ta promocja była bardziej transparentna może podeszłabym do sprawy bardziej na wariata, z gestem :mrgreen: - bo czemu nie, choćby wydłużyć trochę pobyt? A tak jest pewna rezerwa. Summa summarum może to i lepiej, opanujmy się...


Mamy podobne zdanie, jednakże rezerwacje muszę wpasować w już wcześniej zakupione loty, także "na wariata raczej nic nie zrobie" "-). Jest jednak mała przestrzeń na "szaleństwo". Skoro mam mieć zwrot po 10 EUR, to przy okazji bookowania pozwoliłem sobie na odrobinę luksusu i w 2 przypadkach zrobiłem rezerwacje nie taką dostepną najtańszą (prawie jak zawsze robię) za 20 PLN, a "zaszalałem" ! i wybrałem hostel z basenem za 39 PLN. A co tam raz się żyje :-)

-- 24 Wrz 2014, 13:44 --

kruczi napisał(a):
dzadzax napisał(a):
wczoraj wieczorem anulowałem 2 rezerwacje - zrobiłem według klucza jeszcze raz rezerwację przez aklamio i cena pozostała ta sama
( pokój wrócił do dostępności)ale do tej pory znowu nie przyszło żadne powiadomienie czy email z alkamio o 10 euro.
Drugi anulowany nocleg już się nie pojawił a najtańszy pokój cenowo zwiększył się o 40 zł - może to tylko zbieg okoliczności.
Wcześniej wysłałem link polecający znajomej za które to dostałem 5 euro bo ona zarezerwowała później te same noclegi i dostała za te rezerwacje 20 euro więc czegoś tu nie rozumiem-nadmieniam, że płatność ma zostać dokonana na miejscu


Za polecenie jest 10 euro
Można zadysponować czy całość dostaje polecający, polecany czy po połowie

Ja robiłem wczoraj jedną rezerwację i wysłałem trzy polecenia i dostałem cztery maile w odstępie 15 minut o przyznaniu 10 euro
W każdym przypadku trzeba było podać dane karty

pozdrawiam



Piszesz o jednej rezerwacji i podawaniu nr kart za każdym razem. Możesz to dokładnie opisać bo nie ogarniam. Dane karty do czego ? do polecenia ? Bo jeśli tak, skupiłbym się wyłącznie na rezerwacjach, wydaje mi się to trochę mniej stresujące. Choć każdy robi jak uważa.

-- 24 Wrz 2014, 13:54 --

dzadzax napisał(a):
próbuję dalej kolejny raz anulowałem rezerwację , ponownie przeszedłem przez alkamio- zmieniłem dane karty kredytowej na debetową no i czekam


Jeśli Ci nie zadziała to wygląda na to że Masz pecha, choć mi się tak nie wydaje. Musi byyć jakaś przyczyna. Osobiście wyczyściłbym ciasteczka i dla pewności zrobił ponownie rezerwacje ale przez nowe (drugie) konto !. W sumie zrobiłem łacznie ponad 30 rezerwacji na wszystkie moje wyjazdy od września do końca roku i w każdym przypadku 10 EUR powiększyło moje saldo w statusie "pending" bez zbędnej zwłoki czasowej. Przerobiłem wsztskie warianty z kartą i CVV, bez CVV, bez karty. Używam tylko debetówki prepaid, choć nie wydaje mi się aby to miało znaczenie. Daj nam znać jak Ci poszło.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group