Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 29 Wrz 2014 12:18 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
a rezerwował ktoś z opodo.de
wygląda na to,że tam jest większy bonus - 30Eur?
nie znam niemieckiego ale google tłumaczy chyba,ze to tylko na pakiety wakacyjne.


Ostatnio edytowany przez klimas 29 Wrz 2014 12:23, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#142 PostWysłany: 29 Wrz 2014 12:23 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 9
Loty: 1
Kilometry: 1 789
Mixer napisał(a):
Franky napisał(a):
Przepraszam was , zle napisalem : Lece do Barcelony na 10 dni i kazdy dzien rezerwuje osobno , zadziala dzieki temu cashback? Przeprazam jeszcze raz za wprowadzenie w blad

Codziennie będziesz się meldował i wymeldowywał?


Wychodzi na to że tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 29 Wrz 2014 12:38 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
klimas napisał(a):
rezerwowałem hotel z możliwościa bezpłatnej anulacji i zabezpieczenie kartą nie było wymagane ( nawet nie było takiej możliwości aby zapłacić/podać nr karty)
Czy ktoś też tak rezerwował i naliczyło mu cashback?
Czy szukać innego hotelu?
Rezerwacje robiłem przed chwila a nocleg 07.11



Cashback wskoczył w pending więc można rezerwować z nim niezależnie od sposobu płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 29 Wrz 2014 12:53 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
klimas napisał(a):
a rezerwował ktoś z opodo.de
wygląda na to,że tam jest większy bonus - 30Eur?
nie znam niemieckiego ale google tłumaczy chyba,ze to tylko na pakiety wakacyjne.

No właśnie.... nic rewelacyjnego.

-- 29 Wrz 2014 12:56 --

Odpowiedź z aklamio na pytanie o termin przeniesienia "reward" z "pending" na saldo rachunku. Więc wszystko jasne, trochę trzeba będzie zaczekać....
Cytuj:
Hello (...),
in general it takes between 6 to 9 weeks, until booking.com confirms the reward on your aklamio account. With a little bit of luck
it will take less time. If the reward will not be on your account after this time, please let us know.
Aklamio is a cashback and recommendation platform with more than 1000 shops. You can either gain the cashback for yourself or share it with your friends.
So far we wish you a lot of joy and rewards with aklamio:)
with best regards

z powazaniami

S(...) K(...)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 29 Wrz 2014 12:58 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 49
Franky, wydaje mi się że większość tak rezerwowała ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 29 Wrz 2014 12:59 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no to trochę faktycznie trzeba poczekać - miejmy nadzieje,że faktycznie wypłacą i nie będzie to ściama bo coś zbyt fajnie to wygląda...
Czy ktoś z Was dostał już kiedyś realny zwrot na swoje konto?


Ostatnio edytowany przez klimas, 29 Wrz 2014 18:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 29 Wrz 2014 13:10 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Jeśli walutą rezerwacji było euro to nie powinno być problemu i wystarczy cierpliwie poczekać na pending.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 29 Wrz 2014 13:12 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
polaj turisto napisał(a):
Jeśli walutą rezerwacji było euro to nie powinno być problemu i wystarczy cierpliwie poczekać na pending.


tylko my już mówimy nie o pending tylko reward i wypłacie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 29 Wrz 2014 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
polaj turisto napisał(a):
Ale za co Ty przepraszasz? Bo ktoś zarezerwował hostel na tydzień po 50 zł i po rozliczeniu cb zostanie z tego jakaś reszta dla usługodawcy i organizatora? Że to niby jest wg niektórych powód dla by czuć się bardziej uczciwym i pouczać Cię co wolno, a czego robić nie wypada? :roll: Nie ma takiej reguły i szczerze myślę, że takie kategoryzowanie jest samo w sobie upośledzone hipokryzją. Jeśli masz dobrą ofertę to po prostu korzystaj i dziel się tu dobrą nowiną tak aby inni też wiedzieli jak korzystać z okazyjnych ofert. Fly4free ;)


Jak idziesz do KFC i widzisz jak ktoś korzysta z "wielkiej dolewki gratis" przelewając napoje z dystrybutora do swoich 10 pustych dwulitrowych plastikowych butelek które przyniósł z domu robiąc zapasy to co sobie o nim myślisz? ;) "Czemu ja na to nie wpadłem" ?

Pewnych rzeczy nie wypada robić - pomijając zwykłą przyzwoitość - bo tak jak było już pisane, zabiją tę ofertę błyskawicznie.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 29 Wrz 2014 20:04 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Myślę, że wystarczy jeśli każdy bedzie dbał o etykę własnych zachowań bez pouczania kolegów i moralizowania. Kolega niczego nie nadużył i swoim działaniem nikogo nie oszukał. Działał wg reguł organizatora promocji który pewnie tak skalkulował stawkę, że zysk z popularności zwróci się podwójnie.

Uważam natomiast za hipokrytów tych, którzy najpierw sami bookują kilka dni z rzędu korzystając z powtarzalności, a później gromią od normalności bo stawka była za niska.

Poza tym nie mnie rozsądzać czy ten co leje w butelki gorszy od tego ktory wydał dwa złote by spedzić w KFC przy stoliku pół dnia na dolewkach do rozdęcia zamiast obiadu. Walka z wiatrakami w stylu błędnych rycerzy... A z tym zabijaniem ofert to prawie jak ze złym smokiem, który porywa dziewice. Niech każdy poskramia swojego i będzie dobrze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 01 Paź 2014 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Czyżby aklamio się zwinął z naszymi nagrodami ;) ?
Prz próbie wejścia na stronę "502 Bad Gateway"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 01 Paź 2014 09:03 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
U mnie działa... sprawdź łącze, usuń cookies i spróbuj jeszcze raz....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 01 Paź 2014 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Spożycie ciastek pomogło, dzięki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 01 Paź 2014 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
wtak napisał(a):
Czyżby aklamio się zwinął z naszymi nagrodami ;) ? Przy próbie wejścia na stronę "502 Bad Gateway"

Po twoim wpisie sprawdziłam u siebie i też pojawił się ten komunikat. Teraz już działa normalnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 01 Paź 2014 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 125
Loty: 502
Kilometry: 514 566
dzadzax napisał(a):
a mnie interesuje czy ktoś z was kupował coś w innych sklepach (nie booking.com)interesuje mnie jak to szybko działa bo widzę, że jest expedia, tripsta, opodo, adidas, reebok, nike, c&a( przekierowanie nawet na polski sklep), są zwroty ale i rabaty, czy ktoś już tam coś kupował???



Kupowałem bilet na Flixbus via Aklamio, ktore oferowało 2,40 euro zwrotu, ale nie wskoczyło od wczoraj w "pending" (płatność kartą była natychmiastowa).
Robiłem też wczoraj dwie rezerwacje hotelowe, które także nie skutkowały pendingiem.

Inna sprawa, przed ponad tygodniem robiłem rezerwacje hostelu w Polsce. Po tej rezerwacji wisiało 10 euro cashbacku jako "pending". Za nocleg zapłaciłem tą samą kartą, której użyłem przy bookowaniu MasterCard PrePaid. Od 24 września 10 euro nie wskoczyło w status "do wypłaty". Wniosek z tego taki, że albo to trwa dłuższy okres, albo z prepaidem nie działa, albo w ogóle nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 01 Paź 2014 21:22 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Inna sprawa, przed ponad tygodniem robiłem rezerwacje hostelu w Polsce. Po tej rezerwacji wisiało 10 euro cashbacku jako "pending". Za nocleg zapłaciłem tą samą kartą, której użyłem przy bookowaniu MasterCard PrePaid. Od 24 września 10 euro nie wskoczyło w status "do wypłaty". Wniosek z tego taki, że albo to trwa dłuższy okres, albo z prepaidem nie działa, albo w ogóle nie działa.[/quote]

gdzieś wyczytałem,że status "do wypłaty" to bodajże 4-6 tygodnie od noclegu więc to by się zgadzało.
Ciekawi mnie czy ktoś już faktycznie dostał od nich zwrot kasy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 01 Paź 2014 22:04 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
klimas napisał(a):
gdzieś wyczytałem,że status "do wypłaty" to bodajże 4-6 tygodnie od noclegu więc to by się zgadzało.
Ciekawi mnie czy ktoś już faktycznie dostał od nich zwrot kasy.
faktycznie, było.
kilka postów wyżej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 02 Paź 2014 21:23 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
czy adblock moze przeszkadzac w sledzeniu przy bookowaniu ?
nie wiem dlaczego ale zadna z moich rezerwacji obojetnie jakby nie była robiona nie wpada w pending..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 02 Paź 2014 21:31 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
lizack napisał(a):
czy adblock moze przeszkadzac w sledzeniu przy bookowaniu ?
nie wiem dlaczego ale zadna z moich rezerwacji obojetnie jakby nie była robiona nie wpada w pending..

Tak jak już pisałem - może przeszkadzać i na czas rezerwacji powinno się go wyłączać.
Chociaż od wczoraj mi nawet bez adblocka nie nalicza zwrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 02 Paź 2014 22:06 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
lizack napisał(a):
czy adblock moze przeszkadzac w sledzeniu przy bookowaniu ?
nie wiem dlaczego ale zadna z moich rezerwacji obojetnie jakby nie była robiona nie wpada w pending..


zainstaluj aklamio Cashbar
jeśli ikonka będzie zielona to powinieneś dostać pending

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group