Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Sie 2014 11:39 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Na aklamio.com można obecnie dostać aż 10 EUR cashbacku od każdej rezerwacji na booking.com. Cały proces przetestowałem już na sobie. Cashback bez problemu został naliczony a sama wypłata trwała około 2 dni. Jeżeli ktoś ma zamiar rezerwować noclegi na booking.com to według mnie warto skorzystać z tej oferty.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 23 Paź 2014 16:41, edytowano w sumie 1 raz
usuniecie referala
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 28 Sie 2014 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Proszę w skrócie wytłumaczyć jak wygląda cały proces.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Sie 2014 11:43 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Z tego co rozumiem to logujemy się, wchodzimy na booking przez ich link, kupujemy noceleg przy użyciu karty kredytowej (pro Hotel Buchung (muss mit Kreditkarte bezahlt werden)) i dostajemy 10 ojro.

Ktoś potwierdzi działanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sie 2014 11:58 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Dokładnie tak jak pisał kolega wyżej. Trzeba się zarejestrować. Następnie wyszukać na stronie booking.com i wejść przez podany adres. Po rezerwacji w nocy na koncie powinien pojawić się cashback w statusie Pending. Po odbyciu noclegu przejdzie w Confirmed i będzie można go wypłacić.

Od siebie dodam, że warto zainstalować wtyczkę do Chrome (Aklamio Cashbar). Wtedy jesteśmy pewni, że cachback jest aktywny, ponieważ na stronie widoczny jest u góry pasek ze statusem. Dodatkowo przy wejściu na jakąkolwiek inną stronę, na której dostępny jest cashback, zostaniemy o tym poinformowani.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:00 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 245
niebieski
A ja ostatnio trafiłem na coś takiego http://www.andasa.de/Booking-Gutschein.html
Ogólnie robiąc zakupy na bookingu i tripsta wleciały mi jakieś środki na to konto. Jeszcze nie wiem jak z tego skorzystać bo się nie rozczytywałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:02 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
adrian.bielewicz napisał(a):
Dokładnie tak jak pisał kolega wyżej. Trzeba się zarejestrować. Następnie wyszukać na stronie booking.com i wejść przez podany adres. Po rezerwacji w nocy na koncie powinien pojawić się cashback w statusie Pending. Po odbyciu noclegu przejdzie w Confirmed i będzie można go wypłacić.

Od siebie dodam, że warto zainstalować wtyczkę do Chrome (Aklamio Cashbar). Wtedy jesteśmy pewni, że cachback jest aktywny, ponieważ na stronie widoczny jest u góry pasek ze statusem. Dodatkowo przy wejściu na jakąkolwiek inną stronę, na której dostępny jest cashback, zostaniemy o tym poinformowani.


A czy to musi być rezerwacja przedpłacona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
BTW, Aklamio, podobnie jak inne strony z cashbackiem (np. topcashback), daje też uszczknąć co nieco z rezerwacji np. IHG, Hilton, Best Western, Lufthansa, Air France itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Qipu nalicza też cashback za rezerwacje na Booking które opłacane są na miejscu w hotelu, nie wiem jak tutaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Ciekawe czy zadziala przez to Aklamio cashback w wysokosci 30eur na rezerwacje robione na opode.de w... 'kazdy' sposob;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:34 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 245
niebieski
indy napisał(a):
Ciekawe czy zadziala przez to Aklamio cashback w wysokosci 30eur na rezerwacje robione na opode.de w... 'kazdy' sposob;)


na Andasie zaliczyło mi po 3,5EUR za rezerwację na Tripsta w... "każdy" sposób
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 28 Sie 2014 12:44 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
indy napisał(a):
Ciekawe czy zadziala przez to Aklamio cashback w wysokosci 30eur na rezerwacje robione na opode.de w... 'kazdy' sposob;)

Nie, wylacznie " Last Minute und Pauschalreisen".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Sie 2014 18:58 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
maxi33 napisał(a):
adrian.bielewicz napisał(a):
Dokładnie tak jak pisał kolega wyżej. Trzeba się zarejestrować. Następnie wyszukać na stronie booking.com i wejść przez podany adres. Po rezerwacji w nocy na koncie powinien pojawić się cashback w statusie Pending. Po odbyciu noclegu przejdzie w Confirmed i będzie można go wypłacić.

Od siebie dodam, że warto zainstalować wtyczkę do Chrome (Aklamio Cashbar). Wtedy jesteśmy pewni, że cachback jest aktywny, ponieważ na stronie widoczny jest u góry pasek ze statusem. Dodatkowo przy wejściu na jakąkolwiek inną stronę, na której dostępny jest cashback, zostaniemy o tym poinformowani.


A czy to musi być rezerwacja przedpłacona?


U mnie naliczył się cashback przy późniejszej płatności, więc chyba nie musi być przedpłacona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
maxi33 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 28 Sie 2014 19:03 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
adrian.bielewicz napisał(a):
U mnie naliczył się cashback przy późniejszej płatności, więc chyba nie musi być przedpłacona.

Czy wylacznie KK placiles,czy moze KD tez przechodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Sie 2014 19:07 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Płaciłem tylko kartą kredytową. Czy debetowa działa niestety nie wiem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Sie 2014 22:13 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 112
Kilometry: 172 019
jaka jest minimalna kwota za nocleg aby cashback był przyznany?
Góra
 Profil Relacje PM off
juliuszatko lubi ten post.
juliuszatko uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 28 Sie 2014 22:21 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
hmax napisał(a):
jaka jest minimalna kwota za nocleg aby cashback był przyznany?

Brak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 28 Sie 2014 22:40 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 112
Kilometry: 172 019
jak ktoś skorzysta z KD i zadziała cashback to proszę dać znać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
juliuszatko lubi ten post.
juliuszatko uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 29 Sie 2014 00:51 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
A czy jak mam dwa noclegi i zrobię rezerwację osobne to tez otrzymamy 2cashbacki czy tylko jeden raz można otrzymać za booking?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Sie 2014 09:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
A na czym oni zarabiają, że opłaca im się robić tak wysokie CB?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 29 Sie 2014 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Dostają prowizję od booking.com za poleconych klientów, chociaż nie sądzę by aż tak wysoką - podejrzewam że to chwilowa akcja, jak nieograniczone 5% cashbacku w Syncu (R.I.P).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group