Rezerwacja telefoniczna: +48 32 728 30 63 Reklama | Wyszukiwarka www.eSKY.pl

BestBus wjeżdża do Polski. Warszawa – Amsterdam za 1 EUR!

30 lipca 2013, 19:11 | | Komentarze: 22

Bardzo dobre wiadomości mamy dla podróżujących z Polski do Niemiec oraz Holandii. Do obu tych krajów będziecie mogli pojechać już od 1 €. Podróż w tej cenie zaoferuje nowy na polskim rynku przewoźnik, holenderska firma BestBus Travel.

Regularne połączenia rozpoczną się w lutym przyszłego roku. Autobus na trasie z Amsterdamu przez Berlin, Poznań, Łódź do Warszawy będzie kursował dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki.

We wtorki i czwartki nasz autokar jadący z Amsterdamu do Berlina będzie miał wydłużoną trasę do Polski. Po drodze do Warszawy zatrzyma się w Poznaniu oraz Łodzi – mówi w rozmowie z fly4free.pl Reinier Prijten z BestBusTravel B.V.

BestBus Travel pierwsze kilka miejsc na każde połączenie oferuje w cenie 1 €. Są to zazwyczaj dwa pierwsze miejsca. Nie jest wykluczone, że z okazji inauguracji nowej trasy promocyjnych biletów będzie więcej. Regularna cena to 29 €. Bilety będzie można kupować już od najbliższego czwartku na stronie internetowej przewoźnika BestBusTravel.com.

Decyzja o uruchomieniu połączeń do oraz z Polski spowodowana była ogromnym zainteresowaniem polskich pasażerów. Wielu z nich podróżuje na pokładach naszych autobusów z Berlina do Holandii. Cieszymy się, że nasze usługi będziemy mogli oferować bezpośrednio z Polski – dodał Reinier Prijten.

Autobusy BestBus Travel pierwszy raz z Amsterdamu do Warszawy wyruszą 13 lutego 2014 roku. Poniżej rozkład jazdy:

Kierunek Warszawa ==> Amsterdam

  • Warszawa (Dworzec PKS Warszawa Zachodnia) odjazd g. 8:00
  • Łódź (Dworzec PKS Łódź Kaliska) odjazd g. 10:00
  • Poznań (Dworzec PKS, ul. Stanisława Matyil) odjazd g. 12:30
  • Berlin* (Dworzec Autobudowy, ul. Masurenallee) przyjazd g. 16:00, odjazd do Amsterdamu g. 17:15
  • Amsterdam (Amstel treinstation) przyjazd na godzinę 1:45

Kierunek Amsterdam ==> Warszawa

  • Amsterdam (Amstel treinstation) odjazd g. 7:45
  • Berlin* (Dworzec Autobudowy, ul. Masurenallee) przyjazd g. 16:00, odjazd do Amsterdamu g. 17:15
  • Poznań (Dworzec PKS, ul. Stanisława Matyil) odjazd g. 20:45
  • Łódź (Dworzec PKS Łódź Kaliska) odjazd g. 23:15
  • Warszawa (Dworzec PKS Warszawa Zachodnia) odjazd g. 1:15

* – w Berlinie następuje zmiana autokaru.

Holenderski BestBus Travel będzie kolejnym przewoźnikiem operującym na trasie Warszawa – Łódź – Poznań – Berlin. Przypomnijmy, że podróże z Polski do Niemiec oferują również PolskiBus.com oraz estoński Simple Express. Pojawienie się nowego przewoźnika na pewno spowoduje ostrą konkurencję i walkę o pasażera. Spodziewamy się więc tanich biletów.

AKTUALIZACJA:

Zweryfikowaliśmy plany holenderskiego przewoźnika w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego, który musi plany Best Busa zatwierdzić. Otrzymaliśmy następującą informację:

Uprzejmie informuje, że holenderski przewoźnik autokarowy BestBus Travel na dzień 31.07.2013 r. nie występował z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na wykonywanie międzynarodowego regularnego przewozu osób.

Nie jest to błyskawiczna procedura, więc plany przewoźnika mogą ulec opóźnieniu.

650x300

Dodaj komentarz

Komentarze (22)

  1. -9 Dobre Słabe Odpowiedz
    Tubylec 30 lipca 2013, 19:17

    Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  2. +26 Dobre Słabe Odpowiedz
    zbigniew 30 lipca 2013, 19:19

    strasznie marne te godziny przyjazdu i wyjazdu z Amsterdamu

  3. +8 Dobre Słabe Odpowiedz
    znawca z koziej d00py 30 lipca 2013, 19:25

    siema tubylec 12h w autobusie no faktycznie troche ciezko. Ale sporo ludzi jak ma duze torby to wybiera autobus gdzie cena za torbe nie jest 3x wyzsza niz cena za przelot. I torba moze miec wieksza wage. Fajna opcja dla ludzi co jada do berlina bo te pare godzin mozna przesiedziec za 1 euro hehe

  4. +5 Dobre Słabe Odpowiedz
    Sawyer 30 lipca 2013, 19:25

    TubylecA na stacji docelowej kaftan oraz transport do czubkologa gratis.
    Sorry, ale dla mnie zdziebko za dluga trasa na autobus, nawet gdyby wprowadzili pomysl MOLa na blowjob:-) Jestem w stanie zdzierzyc tylko Warszawa-Konotopa….

    do Hiszpanii jeżdzą autobusem a gdzie tam Holandia

  5. +6 Dobre Słabe Odpowiedz
    johann 30 lipca 2013, 19:26

    Godziny kursów średnio rozsądne, zwłaszcza przyjazd w środku nocy (i do Wa-wy i do Amsterdamu) + przesiadka w Berlinie. Wolałbym jazdę nocą na rano lub przynajmniej wyjazd wcześnie rano i dojazd przed północą.

  6. +2 Dobre Słabe Odpowiedz
    Krysia 30 lipca 2013, 19:47

    Malkontenci górą :) Jak nie godzina odjazdu/ przyjazdu, to podróż zbyt długa ;)

  7. +2 Dobre Słabe Odpowiedz
    Hannah 30 lipca 2013, 19:50

    na stronie przewoznika jest cena 39 euro, nie 29?

  8. -3 Dobre Słabe Odpowiedz
    kkkarinka 30 lipca 2013, 19:51

    Będzie więcej biletów dla nas ;) ;)

  9. +3 Dobre Słabe Odpowiedz
    amstel 30 lipca 2013, 19:51

    KrysiaMalkontenci górą Jak nie godzina odjazdu/ przyjazdu, to podróż zbyt długa

    Za 1€ nawet 3. rano by pasowała, ale za 29€ faktycznie bym się dwa razy zastanowił :)

  10. +1 Dobre Słabe Odpowiedz
    johann 30 lipca 2013, 19:53

    znawca z koziej d00pysiema tubylec 12h w autobusie no faktycznie troche ciezko. Ale sporo ludzi jak ma duze torby to wybiera autobus gdzie cena za torbe nie jest 3x wyzsza niz cena za przelot. I torba moze miec wieksza wage. Fajna opcja dla ludzi co jada do berlina bo te pare godzin mozna przesiedziec za 1 euro hehe

    Jeżeli ktoś ma duże torby, wybierze opcję bez przesiadki.

  11. +70 Dobre Słabe Odpowiedz
    Don_Bartoss 30 lipca 2013, 20:00

    U mnie stabilnie – tyle lat czekałem na autobus do Pekinu…. poczekam jeszcze :)

  12. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    bysio 30 lipca 2013, 20:35

    KrysiaMalkontenci górą Jak nie godzina odjazdu/ przyjazdu, to podróż zbyt długa

    Lub cena za duża :)

  13. -3 Dobre Słabe Odpowiedz
    Ibrahim ibn Jakub 31 lipca 2013, 8:23

    Od kedy będzie można rezerwować bilety?

  14. -1 Dobre Słabe Odpowiedz
    skok 31 lipca 2013, 9:02

    Poprawcie opis powrotu: Kierunek Amsterdam ==> Warszawa, bo coś jest nie tak z tą przesiadką.

  15. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Maga 31 lipca 2013, 11:59

    Nie mogli tych autobusow na noc puscic…? I zamiast wydeptanej przez PB i SE sciezki wrzucic np Berlin-Wrocla-Krakow? Tam nie musieliby walczyc o pasazera, to pasazerowie walczyliby o nich

  16. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    jolajudyta 1 sierpnia 2013, 8:07

    Nie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

  17. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    mistus 1 sierpnia 2013, 14:08

    jolajudytaNie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

    Przeczytaj aktualizację artykułu.

  18. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Adam 1 sierpnia 2013, 17:02

    Mozna juz rezerwowac, ale bilety za euro sa tylko dwa, na kazdy przejazd. Sprawdzilem kilka dat (luty/kwiecien/maj/wrzesien 2014) i najtaniej bylo za 29 E Lodz – Amsterdam.

  19. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    qwertty 1 sierpnia 2013, 17:03

    mistus

    jolajudytaNie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

    Przeczytaj aktualizację artykułu.

    Biletów nie ma -wszystko zajęte – są po 2 miejsca po 0,50 eurocentów

  20. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Paulina 1 sierpnia 2013, 17:25

    qwertty

    mistus

    jolajudytaNie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

    Przeczytaj aktualizację artykułu.

    Biletów nie ma -wszystko zajęte – są po 2 miejsca po 0,50 eurocentów

    ajajaj, szkoda, szkoda :D pojechałoby się za 2 zł :D

author tracking

Zobacz także

25 października 2014, 14:33 | | Dodaj komentarz

Maroko w grudniu z Warszawy od 277 PLN

25 października 2014, 13:29 | | Dodaj komentarz

Wypoczynek w Egipcie w 5* hotelu z HB od 1263 PLN

25 października 2014, 12:15 | | Komentarze: 34

Tajlandia (Bangkok) z Warszawy za 1575 PLN

25 października 2014, 12:10 | | Komentarze: 1

Filipiny (Manila) z Warszawy za 2095 PLN

25 października 2014, 11:05 | | Dodaj komentarz

Tanie loty do Rzymu z Warszawy i Poznania od 165 PLN